Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Orphan?

Orphan [2009] DvDrip-aXXo

 

http://www.megaupload.com/?d=M5SCIAHI

mozda ti je ovako lakse.

 

Ili Nine?

 

Hvala, Mare, hvala. Javljaj se do kraja nedelje. :D

Edited by Denny

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja preporuka ide za District 9. Odličan film. SF sa fenomenalnim backgroundom i zanimljivim načinom snimanja. Ipak ga je radio lik koji se bavi muzičkim spotovima, tako da je taj način rada u velikoj meri primenio i na ovaj film. Obavezno pogledati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar je onaj District 9, samo da znate.

 

 

 

 

District 9

 

district9poster.jpg

 

 

Odlican film, imao je triput manji budzet od Star Trek-a, Terminatora 4, Transformersa 2 itd., a jedno je pet puta bolji od svih njih zajedno. Mozda i najvece zasluge idu dobroj reziji, ovaj lik definitivno ima veoma blistavu buducnost, objasnio je neke stvari. Modeli vanzemaljaca, svemirskog broda nisu mogli realnije da budu odradjeni, zatim scena borbe pred kraj filma isto sjajno odradjena, plus se kroz film provlace i elementi crnog humora. Konacno ne moram da gledam stalno ista reciklirana sranja od Spilberga, Lukasa, Majkla Beja i ostalih prsotina.

 

 

"What he said." tj. +1

 

 

wacth_district_9.jpg

 

Najs. :da:

 

 

Upravo odgledah District9. Oduševio sam se!

 

 

district 9 - sve preporuke.

 

 

District9 je predobar film, ko nije nek gleda ASAP :D novi Spejsijev film "Shrink" isto je dobar, covek objasnjava po milioniti put kako se glumi

http://www.imdb.com/title/tt1247692/

 

 

District 9

 

Jako dobar SF, skoro pa brutalno realistican (i pored toga sto je sf), odlicne animacije, odlicna originalna prica...

(ne, nije jos jedan shablonski startrek, starwars, i sl govna)

 

 

district_9_movie_poster14.jpg

 

 

Dakle konacno sam se dokopao pristojnog dvd ripa District 9

Film je zaista fenomenalan,totalno neocekivani sled dogadjaja i izbor lokacije u milion puta vidjenom scenariju  :meshuggah:

Pogledati obavezno ko nije  ;)

 

 

Odgledao ga veceras u bioskopu...Mnogo je dobar film!

Preporuka, ako nije bio ranije  :haha:  :haha:  :haha:

 

 

Moja preporuka ide za District 9. Odličan film. SF sa fenomenalnim backgroundom i zanimljivim načinom snimanja. Ipak ga je radio lik koji se bavi muzičkim spotovima, tako da je taj način rada u velikoj meri primenio i na ovaj film. Obavezno pogledati.

:haha: Preskocio sam one sporedne postove u kojima se komentarise film i naravno,Hefestove,u kojima se nervira zbog toliko preporuka.

 

 

Znaci,vrijedi? :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da ne!!! :mhihi:

 

Ocete da me naljutite da uzmem kameru u ruke i snimim dobar film i pokazem vam sta je to. Ocigledno je da ljudi ovde ne razlikuju kic od umetnosti.

 

 

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sisaj ga!!! Zelim da pomognem coveku da ne izgubi delic svog zivota na totalnu glupost. Bolje gledaj crtace po youtube-u ili pogledaj Electric Dragon koji sam ja vec preporucio i koji je imao jos manji budzet nego D9, a film je 1000 puta bolji u svakom smislu..

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...