Jump to content

Exodus


WS

  

37 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Дебели ме јесте нервирао

 

Видим ти и Јаре баш не готивите дебелог, шта ти је то конкретно сметало код њега ?

 

 

Ако стварно јесте овако, онда су највећи шљам, мада вероватно постоји и друга страна приче.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Дебели јесте умео да направи до јаја атмосферу на концертима и видело се да стварно у сваки наступ уноси део себе али јбг,није то оно што би требало да буде. Као прво сама његова појава ми је била некако гадна и одбојна а и вокалне способности су му (по мени) далеко испод Сојузиних. Ко да је певао на силу а и вокал му је био стално једноличан или како се то већ зове,није могао да "отпева" у буквалном смислу те речи. Зетро ми је некако много опуштенији а и много природнији како на сцени тако и на албумима а и навико сам на његов вокал. Покојни Балоф јесте био цар и легенда али мени овај бенд и јесте био препознатљив и добар првенствено због Сојузе. Његов вокал и јесте разлог што сам зготивио овај бенд и почео да га слушам пре много година. Не могу ни да замислим како би дебели отпевао неке зетрове ствари типа toxic waltz,braindead,fabulous disaster,cajun hell,good dy to die или рецимо цео impact is imminent.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se to sve zavrsava s Balofom, prvi album remek delo od pocetka do kraja, svi kasniji albumi se svode na po par hitova. To se odnosi na prvih pet, posle reuniona nisam ni slusao...

 

Не могу ни да замислим како би дебели отпевао неке зетрове ствари типа toxic waltz,braindead,fabulous disaster,cajun hell,good dy to die или рецимо цео impact is imminent.

 

Aj da vidimo na sta lici

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=q9vf6PPAa_I

  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Дебели јесте умео да направи до јаја атмосферу на концертима и видело се да стварно у сваки наступ уноси део себе али јбг,није то оно што би требало да буде. Као прво сама његова појава ми је била некако гадна и одбојна а и вокалне способности су му (по мени) далеко испод Сојузиних. Ко да је певао на силу а и вокал му је био стално једноличан или како се то већ зове,није могао да "отпева" у буквалном смислу те речи. Зетро ми је некако много опуштенији а и много природнији како на сцени тако и на албумима а и навико сам на његов вокал. Покојни Балоф јесте био цар и легенда али мени овај бенд и јесте био препознатљив и добар првенствено због Сојузе. Његов вокал и јесте разлог што сам зготивио овај бенд и почео да га слушам пре много година. Не могу ни да замислим како би дебели отпевао неке зетрове ствари типа toxic waltz,braindead,fabulous disaster,cajun hell,good dy to die или рецимо цео impact is imminent.

 

Изгледа да имамо две различите слике о бенду. Ја сам мало млађи слушалац( и можда мало само више волим новије ствари ), нисам их никада уживо гледао али се надам да хоћу. Ти можда и јеси.

Мени је Дјукс идеалан певач за звук који они сада свирају, рецимо од 2005+ . Не могу да замислим Зетров глас на тим албумима као што не могу да замислим на будућим.

Наравно, Зетро има ретке гласовне могућности и боју гласа, то не поричем, не знам какав је уживо, нисам гледао мнго снимке са њим. Али кад погледам Дјукса, сигуран сам да је он идеалан певач за Егзодус и за имиџ тог бенда, он је права она неиживљена сељачина и има одличну дозу те неке агресивности на бини, уме да направи атмосферу, и наравно на Страјк ов д Бист зид смрти, што ме одушевљава, и у томе бих волео да учествувјем.Ја када помислим на Егзодус, помислим на њихов имиџ са Робом на бини, и то ми је њихова идеална слика, имам утисак да су то два потпуно различита бенда ( са дебелим и са Зетром ) и више ми се свиђа са дебелим.... Е сад, нећу кажем да Зетра ништа, пошто га, као што рекох, нисам много ни пратио много на снимцима.

Али не знам колико је он добар избор да будући рад бенда, јер стварно не могу да га замислим да пева на пример Фјунерал Химн и песме са Егзибит А, у случају да наставе нешто у том духу, мада ако сам разумео неће бити баш толико слично.

 

Ту је још један фактор наравно. Ако сам разумео зетро је њих испалио на једној свирци, и ту више није хтео ваљда да пева у бенду, стално је нешто кењао како Гибсон има превелику плату јер је као небитан. Што је по мени врло говнарски од њега, и баш због тога мислим да не заслужује више да пева у овом бенду, по мени су направил ивелико срање, отерали лика са којим су стекли велику популарност по свету и свиркама и албумима да би се вратили у прошлост и покушали да поврате тај неки олд скул фазон. Наравно можда грешим, ал ито је неко моје мишљење извучено површним посматрањем ствари....

 

 

Meni se to sve zavrsava s Balofom, prvi album remek delo od pocetka do kraja, svi kasniji albumi se svode na po par hitova. To se odnosi na prvih pet, posle reuniona nisam ni slusao...

 

 

Па чуј ове албуме од Темпа па онда суди дал ваља, а ваљају.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drago mi je što se vratio Souza. On je i meni najbolji vokal Exodusa. Dukes mi je isto bio kul, super je radio posao i vrlo je harizmatičan frontmen ali ipak preferiram Souzu. Jedino mi je jasno, otkud sad on ponovo u priči? U jednom intervju pre 2-3 godine ga je Holt ocrnio nešto i maltene je bio u fazonu da se ovaj neće vraćati. Wtf?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedino mi je jasno, otkud sad on ponovo u priči? U jednom intervju pre 2-3 godine ga je Holt ocrnio nešto i maltene je bio u fazonu da se ovaj neće vraćati. Wtf?

И мене то највише чуди, он је испао права говнарчина према њима, не видим фору да га сад враћају а онако најсељачкији отерају лика који им је певао 9 година.

 

Једино ми пада на памет да су хтели ( или им је речено ) да дигну мало прашину и тргну слушаоце и околину у фазону : "Вратио се Стив, in your face, ево вам нешто да причате о томе док снима албум, вратио се стари Егзодус" , неки фазон да им скочи рејтинг и да се очекује нешто слично Егзодусу у старим данима.

 

Вероватно макетиншки потез као део илуминатске завере. Надам се да није тако, мада ми то личи као једино логично објашњење, ако је због тога нек се наблајвају курца сви до једног.

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ne znam zašto ljudi misle da su u Exodusu pevači toliko uticali na stil svirke pa da će i ovo sad doneti neki zaokret. nešto mislim da bi ovi noviji Exodus albumi bili istog stila i da ih je Zetro pevao, i da bi Tempo bio isti onakav da su Dukesa našli ranije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...