Jump to content

Exodus


WS

  

37 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

После овог албума могу слободно да кажем да сам веома пријатно изненађен како су добар материјал снимили. Албум меље за све паре!!! Да будем искрен,нисам очекивао овако добар албум поготово што нисам био неки љубитељ периода од форс оф хебит па на овамо. Зетро се вратио на велика врата и то у великом стилу. Ово му је дефинитивно најбољи албум од импакта. А на овом албуму је показао зашто је бар 3 пута бољи од Дјукса. После оне песме коју су избацили био сам мало сумњичав поводом његовог повратка али на сву срећу,беспотребно. Јес дугачак албум ал ми је прошо ко 5 минута колико је убитачан. Бади харвест,врепт ин д армс оф рејџ,намб,фуд фор д вормс сабијају и газе сваки секунд. Цео албум ме неодољиво подсећа на импакт који ми је и омиљени њихов поред првог. Једина слаба тачка албума је она задња песма која ко да није њихова,јбм ли га. Дефинитивно кључно треш издање ове године. Дуго ће се још ово вртети на мом плејеру.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

НЕСВЕТА МАЈКО АНТИХРИСТА ШТА ЈЕ ОВО КОЈИ КУРАЦ

 

САБИЈА АЛБУМЧИНА, ПЕСМЕ ЈЕБУ КЕВУ СВЕ ДО ЈЕДНЕ !!!

 

 

ЗЕТРО ОДЛИЧНО ОБАВИО ПОСАО И ПЕРФЕКТНО СЕ УКЛОПИО У КОНЦЕПТ АЛБУМА И ЗВУКА, АЛ ОПЕТ, ПУШИ ЗЕТРО ВРАТИТЕ ДЕБЕЛОГ !!

  • Upvote 4
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Једина слаба тачка албума је она задња песма која ко да није њихова,јбм ли га.

 

Možda zato što i nije, to je Angel Witch obrada ;)

 

Inače iznenađujuće brz i kratak album (za njihove standarde u poslednje vreme), standardno odvratna moderna produkcija, bubanj bije u sve moždanice, to su neki prvi utisci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па претпоставио сам да је обрада (прво ми слејер паде на памет :bigblue: ) али вокал ко да није Зетров већ јбм ли га чији. Јесте да је бонус али апсолутно сувишна,по мени.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам се искрено потајно надао да ће бити неки Exibit : A двојка.... Али ово подсећа мало на темпо што више слушам, и то ми је сасвим ок ,стварно је монструозан албум.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...