Jump to content

In Flames


Recommended Posts

MOONSHIELD, BEHIND SPACE, ONLY FOR THE WEEk

 

ces cuti sigurno... to uvek sviraju... sto vise novih, to bolje, stare sam gledao sto puta icon_wink.gif

 

poz

Tracklist sa koncerta od pre mesec dana:

 

Pinball Map

System

Episode 666

Embody The Invisible

Cloud Connected

Touch Of Red

Like You Better Dead

In Search For I

Clay Man

Only For The Weak

Behind Space

Trigger

The Quiet Place

Colony

My Sweet ShadoW

 

Ja bih ipak malo vise starih...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam jos preslusao ceo album ali imam par novih pesama... sta znam meni je ovo malo dosadno. Ok ima muda i gruv je nikad bolji ali sve pesme su nekim provaljenim rifovima (dz dzdz dz dz dz dziii) gde su one harmonije i ultra melodicne teme zbog kojih sam se svojevremeno "navukao" na In Flames?! icon_sad.gif Meni je recimo "Retrout To Remain" u pocetku bio razocarenje ali sto sam ga vise slusao skapirao sam da je odlican... i mislim da ovde vecina ljudi nema uvo za takav zvuk i da im je suvise konfuzan da ne kazem komplekasan (posto su odstupili od klasicnog metal sablona icon_rolleyes.gif ). Ici cu na Sziget najvise da bi cuo njih ali smoricu se ako budu svirali ove nove pesme (em ih ne znam i ono sto znam smara me). Mozda kad bolje preslusam ceo album, promenim misljenje ali za sad icon_spava.gif

Recimo novi Raunchy mi je za klasu bolji od novog In Flames-a i ako sam uveren da je Raunchy nastao kao bend inspirsan bendovima kao sto je In Flames pa cak i Soilwork... ali sta je tu je.

Edited by AzzA

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, ljudi "Soundtrack To Your Escape" je ubedljivo najgori In Flames album do sada. Pratim doticni bend jako dugo i zaista, sa sigurnoscu, mogu to da tvrdim. Nema vise prepoznatljivih melodija, sve je otislo nas neku drugu [komercijalniju] stranu. Oni su zaista veliki bend, ali nema razloga zbog neke nostalgije da branimo nova izdanja. NEKVALITET=NEKVALITET!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Time je sve receno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tu mi se proseravas kao neki najveci fan inflejmsa,a ne znas ni pesmu normalno da napises . . .

copy/pasteovao sam odgovor pre mene... da imas malo mozga to bi primetila... tebi treba jedan wanking horse, nezasita...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam jos preslusao ceo album ali imam par novih pesama... sta znam meni je ovo malo dosadno. Ok ima muda i gruv je nikad bolji ali sve pesme su nekim provaljenim rifovima (dz dzdz dz dz dz dziii) gde su one harmonije i ultra melodicne teme zbog kojih sam se svojevremeno "navukao" na In Flames?! icon_sad.gif Meni je recimo "Retrout To Remain" u pocetku bio razocarenje ali sto sam ga vise slusao skapirao sam da je odlican... i mislim da ovde vecina ljudi nema uvo za takav zvuk i da im je suvise konfuzan da ne kazem komplekasan (posto su odstupili od klasicnog metal sablona rolleyes.gif ). Ici cu na Sziget najvise da bi cuo njih ali smoricu se ako budu svirali ove nove pesme (em ih ne znam i ono sto znam smara me). Mozda kad bolje preslusam ceo album, promenim misljenje ali za sad icon_spava.gif

Recimo novi Raunchy mi je za klasu bolji od novog In Flames-a i ako sam uveren da je Raunchy nastao kao bend inspirsan bendovima kao sto je In Flames pa cak i Soilwork... ali sta je tu je.

i sam si rekao da si se navukao na reroute posle vise slusanja... sudi i o ovom tako...

raunchy jeste i meni bolji, ali se tesko moze porediti sa novim flamesom... komercijalniji je dosta... necu da pricam koliko su tekstovi bolji...

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisu svirali "jotun"?

 

btw ovaj novi album je odvratan... bedni pokušaj dodvoravanja američkoj nu publici..

 

eh, gde je 1995 kad su izašli neki od najvećih albuma svih vremena... nikad se neće ponoviti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisu svirali "jotun"?

 

btw ovaj novi album je odvratan... bedni pokušaj dodvoravanja američkoj nu publici..

 

eh, gde je 1995 kad su izašli neki od najvećih albuma svih vremena... nikad se neće ponoviti.

eh, gde je 1804 kad se pravio najbolji kachamak na svetu...

 

slushaj novi album malo bolje... ne kazem da je najbolji ali je hiljadu svetlosnih godina od "bednog pokušaja dodvoravanja američkoj nu publici"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bi ja ni jedan od ta tri benda stavio u Nu metal.

 

In flames vise ne znaju sta ce od sebe, i uopste mi se ne svidja ovo sto sada rade. Previse jednostavno, predvidivo... moje misljenje, naravno. Whoracle i Jester Race je pravi In Flames!

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

eh, gde je 1804 kad se pravio najbolji kachamak na svetu...

 

Odlican odgovor.Prestanite vise da kukate za Jester Race - IN FLAMES SE VISE NIKAD NECE VRATITI NA TAJ ZVUK!!!!!!Jebiga,i ja mislim da im je svaki album sve losiji,ali ni ovo sto sad izdaju nije uopste za bacanje,cak naprotiv.

 

Mozda bi bilo najbolje da se ova tema zatvori i da se otvore 2 teme:Stari IF na Death forumu i Novi IF na Avantgardi.Sta mislite o tome?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...