Jump to content

In Flames


Recommended Posts

Nije nista lose da si pozer godinu dana, ali je lose da se pozerishes vise od 20 godina konstantno, kao sto to rade Iron Maiden.

Ко је њих уопште поменуо?! Не бих да отварам расправу јербо ово није њихова соба. Дакле, ако имаш да кажеш нешто у корист In Flames, а супротно мом ставу, слободно изволи. У сваком случају паметовање не доприноси обарању чињеница. icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajd malo vracanja na j f prokletu temu

 

dakle reroute to remain je sranje

ali soundtrack to your escape donosi magicnu ravnotezu izmedju

komercijale i death razvaljivanja(in search for i npr)

dakle podrska

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo me posle x godina, vidim da spam odrzava temu zivom, sto je dobro biggrin.gif

nego moram se sloziti sa masom koja kaze da je escape nesto bolji od RtRa( na koji sam ja posle izvesnog otpora ipak popustio, da kazemo da ima dobrih pesama, ali i dalje preferiram stari in flames) ima dobrih pesmica onako ali smeta mi kad cujem da na live nastupu samo nove stvari sviraju ... prosto kao da su novi albumi pojeli stari In Flames laugh.gif ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

već sam rekao, i ponoviću to:

 

dva zadnja albuma su neverovatno sranje. a pogotovo ovaj "soundtrack.."

nu metal

 

ne zaslžuje da nosi ime in flames, benda koji je pre toga izdavao čiste klasike melodeatha

 

sramota

 

i novi album je "magična ravnoteža" između nu metala, odvratnog andersovog vrištanja, odsustva bilo kakvih solo-a (tipično za nu metal) i marketinga koji podilazi fanovima slipknota i sličnih bljuvotina

Share this post


Link to post
Share on other sites

buuuuuu

 

7. avgusta u 18h se gledamo na sipki ispred main stagea... posle prica, ako bude bilo moguce icon_smile.gif drugu cete pesmu da pevate svi koji budete tamo bili icon_smile.gif

 

imate da se sledite kad krene only for the weak...

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

već sam rekao, i ponoviću to:

 

dva zadnja albuma su neverovatno sranje. a pogotovo ovaj "soundtrack.."

nu metal

 

ne zaslžuje da nosi ime in flames, benda koji je pre toga izdavao čiste klasike melodeatha

 

sramota

 

i novi album je "magična ravnoteža" između nu metala, odvratnog andersovog vrištanja, odsustva bilo kakvih solo-a (tipično za nu metal) i marketinga koji podilazi fanovima slipknota i sličnih bljuvotina

icon_rolleyes.gificon_rolleyes.gificon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

OOT...shut d fak ap! icon_razz.gif gledala sam na divx-u,atmosfera pretera-NA! al ovo nije tema za slayer icon_razz.gif ja sam ih samo pomenula sta bih radije gledala .

 

a za ovo ...'aj 'leba ti' cu ti tuziti za autorska prava icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

na slayeru sam i ja pio sa dragom mi frendicom iz zagreba... odgledao reign in blood u celosti, pa zapalio... usput svratio malo na karaoke i slusao macho tipove kako pevaju manowar icon_smile.gif

bili su totalni smor na wackenu, nile su im jebali nanu naninu, a in flames sve ostalo, cak su se malo i die apokalyptischen reiter ucipili icon_smile.gif... cuo sam da je na szigetu kanda bilo bolje...

 

blah icon_razz.gif

 

zzz

Edited by Kent

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam gledao In Flames 6-7 puta dok sam studirao u Americi i bili su svaki put sve jaci.

 

A Slayer nikad nisam gledao zato sto ih samo slusaju Meksikanci.

 

 

MLS i Slayer...na to se pale Americki hispanosi. icon_smile.gif

 

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...