Jump to content

Православље


Guest 10 dinara

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

ma da ste kopali do Kine, sam Đavo je izabrao baš to mjesto :)

 

valjda ste tu trebali neki urinarnik postaviti, a ne sopstvenu crkvu

 

---------------

 

Gojko, jebiga :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

jebiga, nisam mu gledao potpis :) mada je i to rječnik nekog srednjevijekovnog sveštenika :)

 

 

rogozube, nemoj sad da se vadiš. Sam Đavo je izabrao baš to mjesto za hram i ti tu gradiš crkvu. Nešto tu nije u redu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Морбидни господин да се одлучи на епитимију на одређени временски период од ове теме јер су га толико запосједнули лоши духови да је изгубио моћ говора и упао у најгори могући вид маштања и отпадништва.Искрено се надајмо да Морбидни у свом реалном животу не спроводи овакве радње.Господе Помилуј.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podgorica je metropola koliko je Gojko hriscanin. Ili rogoguz..

 

Sixstepsonthemoon, o kakvom (po)milovanju pricas. Sram da te bude! A cini mi se da je bas roki pricao o tome kako jedna slika govori vise nego hiljadu rijeci. Stoga je slika koju poustovah svojevrsni tribjut njegovom dosadasnjem liku i dijelu na yumetal forumu.Jedino ne kapiram pokusaje (u granicama fanatizma) Varga i ostatka ekipe da doticnom medieval talibanu objasne neke stvari. Jer pobijediti ga u diskusiji je jednako pobjedi na specijalnim olimpijskim igrama. I naravno, dok doticnog ne progutaju sile mraka(ili odluci da napusti ovaj forum), 'odavacu' se slicnim (najgorim mogucim) vidovima otpadnistva i mastanja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

i temelji su razrusheni, pa su stavljani novi, Hrishcjanski :)

Vidim Akropolj su do temelja porusili, pa napravili novi i sve rimske arene.

Ajde Rogozub budi posten pa mi reci, jel pre nastao bunar kod Crkve Svete Petke na Kalemegdanu, pa onda crkva ili prvo crkva pa se pojavila osvestana voda ? Cuo sam da je ta voda lekovita ali bakterioloski neispravna, kako to kad je voda sveta?

p.s

Ako ovako nastavis nece te podrzavati vise ni Axeanosilas, posle ces morati da ides od vrata do vrata kao jehove, da bi nekom preneo znanje.

Edited by idemo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

da, internet u stvari služi upravo za ono za šta ga ti koristiš :)

 

šta će tebi neka ozbiljnija diskusija kad si glup i znaš sve dobre fore... Nego nikako da mi nađeš dokaz za one bljuvotine kako ''Nemanja osvoji Duklju'' :)

 

Nisam ti ja kriv što si neznalica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...