Jump to content

Helloween


  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Јок, Шéперс, дуго е. Оно је немачи, није енглески. Дупла слова се читају дуго, а не дају други глас.

 

Pa poznavam da je Nemac, no mislio sam da je ipak Shi, al' fala na objashnjenju.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaš lepo ikonicu za "Insert Image", klikneš tu i ubaciš URL na kom se nalazi slika koju želiš da ubaciš u post.

 

Pa probao sam tako,kenja nesto,mada sam za url stavljao lokaciju sa svog kompa,mozda je u tome stvar.......

Kao ucita slajbu,pa posle je nema kad izadje post

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не можеш директно са компа, УРЛ значи да има негде на нету доступно. Мораш прво слику окачиш на неки од сајтова за качење слика, или да нађеш на неком сајту, па прекопираш локацију.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Aziji su svirali "Final Fortune". Umesto "Paint A New World" ako se ne varam. Hm...mislim da je samo ta promena..i da, cenim da sve cheshce sviraju celu "If I Could Fly", tj. "izbacili" je iz onog medleya. Ali nema nekih vecih promena... Tako da i za leto, ochekuj istu setlistu + 1-2 promene..

 

Proshlo leto/turneja, je bila najjacha promena to shto su ubacili "Halloween", ni manje i vishe, sad ne znam kakvu ekvivaletno svrshavajucu pesmu mogu da ubace :D

 

ajmalajv..araararrrhhhhgjhgj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najviše sam se obradovao pesmi March of time. Tako da, ako nešto misle da menjaju, tu pesmu nek mi ne diraju!!! :)

 

Kada su promene u pitanju, pošto i ja sam čuo da su na par mesta svirali Final fortune umesto Soul survivior (odlična ideja), mogli bi da ubace neku od manje poznatih i ređe sviranih stvari iz Derisovog perioda. Npr. The Game Is On.

Share this post


Link to post
Share on other sites

More, neka vrate neku od češće sviranih, tipa Why ili Wake Up the Mountain i na konju smo. I da, mogli bi da zajebu onu A Tale Thah Wasn't Right i da sviraju neku od mnogo boljih balada, kao što su In the Middle of a Heartbeat ili Forever and One.

 

Onako da izađe Deris u kariranoj košulji sa askustarom i počne da growluje "In the Middle of a Heartbeat"... Nadam se da "Power" neće biti preskočena. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

More, neka vrate neku od češće sviranih, tipa Why ili Wake Up the Mountain i na konju smo. I da, mogli bi da zajebu onu A Tale Thah Wasn't Right i da sviraju neku od mnogo boljih balada, kao što su In the Middle of a Heartbeat ili Forever and One.

Neeeee, ATTWR je moje blago! Bijem za A tale that wasn't right!!!

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...