Jump to content

Helloween


  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Skroz me slabo radi ovaj novi album, iako sam mu dao vremena. Samo "Nabatea" koju sam zgotivio prakticno na prvo slusanje i tu se za mene prica vec zavrsava. Sta vise da kazem kad mi je od ostatka albuma za usi donekle prirasla jos samo "Hold Me In Your Arms". Bice bolje drugi put.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Više - manje kriminal od set listi! Od Helloween bih osim par ovih novijih rado čuo recimo jedino Falling higher.

Ubacili su opet medley na kraju, umjesto da barem jednu ljudski odsviraju... Ništa na svijetu ne mrzim više od idiotskih medley-a.

I da li zaista iko na svijetu zaista dobrovljno ŽELI ponovo da sluša Dr Stein?! Mada znam da će je vječno svirati, čak su i rekli, ali eto...

Uporedite samo ovo sa listom iz Beograda npr. (tad je isto bio medley na kraju i to mi je jedina zamjerka).

 

GR isto smorčina, neke 2-3 stvari vrijedne pažnje i to je to.

I naravno jebeni Future world, al ovaj put pojačan sa To The Metal, bla, bla....

Jbt, pored monstruma u diskografiji poput Dream Healer, Lust For Life, Space Eater, Heal Me, All of the Damned, Tribute to the Past, pa i Fight, Blood Religion... (namjerno ne pominjem one standardne "najveće hitove", od kojih većina to jeste sa da debelim razlogom), oni sklepaju ovakvu set listu.

 

Mislio sam u Ljubljanu ili Budimpeštu, ali odustajem.

Edited by Descender
  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

ufff lose je ovo. nisu mogli gorom pesmom da otvore, zatim su tu medley i drum solo kao i Dr.Stein koji je nepotrbno komentarisati, plus sto i dalje pikaju dve najgore sa proslog. neke stvari izvlace listu tipa Power, Madman i jos par njih sa novog, ali mi sve u svemu nije vredno cimanja.

GR lista malo bolja, To the Metal je nepotrebna, ostalo prolazi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ubacili su opet medley na kraju, umjesto da barem jednu ljudski odsviraju... Ništa na svijetu ne mrzim više od idiotskih medley-a.

 

Meni su medley-i bas odlicna stvar, posebno kada ovako u slucaju bendova koji ne mogu da zadovolje bas svaciji privatni wishlist, onaj sa Gambling turneje mi je bio dobar, prosle isto, i ovaj mi izgleda fino na papiru.

 

Ja sam planirao Sofiju i 'Pestu, i ostajem pri planu. Nervira me samo kod listi sto su ostavili i AYM i WTSG (aman zaman) i izbor pesama sa poslednjeg je mogao maaaalko bolji biti, ali svejedno. Respect sto se i dalje trude da iznenadjuju i menjaju konstantno listu.

 

Lista Raysa je vec za upitnik. Previse stvari sa TTM sa ovako kratak set, NISTA sa LOTF...i opet necu da cujem SOIS :haha:

 

I nek' me ispravi neko, ali ovo mu dodje prva Helloween turneja u istoriji (posle '87) da nema FW u listi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Meni su medley-i bas odlicna stvar, posebno kada ovako u slucaju bendova koji ne mogu da zadovolje bas svaciji privatni wishlist

 

Naravno, jasno je da je to kompromis da bi se izašlo u susret većem broju fanova, ali svaka pjesma nosi svoju atmosferu, a onda medley iskasapi nekoliko takvih pjesama i stavi ih na gomilu, tako da je (meni) isto kao da ih nisu ni svirali. Uvijek sam radije za 1 ili 2 cijele pjesme nego za bilo kakav medley.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ništa, ako već tako mešaju te četiri pesme, držim palčeve da ubodem koncert gde se sviraju I'm alive i Burning sun. :bigblue:

 

Ja se samo nadam da nece da se poklope izbori za Sofiju i 'Pestu :mrgreen:

 

Elem, evidentno je da Burning Sun ne moze da peva svaki dan, njemu bi to jebena pesma bila i '94e, kamoli sad. Super je sto im sad malo rastresitiju datumi u narednih 10ak dana, nema vise ovoliko uzastopnih svirki, tako da se nadam da nece opet da bude seckanja listi kao na proslim turnejama, Ovo za sada su samo rotacije, sto je dobro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posecen taj Aramejac (kako vec) pre par dana, sta reci, gledati omiljene bendove na onol'koj jebenoj bini (a da nije festival) jos sa oko 7-8-9k fanova (stvarno ne umem da procenim cifru, ali bas pun parter Arene bio), prava jebena privilegija i dozivljaj.

 

Kol'ko znam neki sutra idu za 'Pestu, pa necu previse spoilerovati sa detaljima, ali ukratko, Deris dobro zvucao i jos uvek je gospodar frontmen, (zvuk u Areni inace ooddlliiccaann) bend utegnutiji i veseliji nego ikad, posebno na poslendji bis, bukvalno svi teraju neku zajebanciju, ne moze jebeno da pohvatas ko sta radi :mrgreen: Uglavnom prednjacili Deris i Grosskopf medjusobno, plus Weikath...car :D ...a kad se setim da me nervirao pre 100 godina :haha: Generalno Gamma Ray lista mnogo bolja (ali zbilja prekratka), a nadam se da ce Ween da salta sutra u 'Pesti malo...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko se odlucio za Budimpestu, nije pogresio, meni iskreno bolji koncert bio nego u Sofiji. Kai jedno 2x raspolozeniji, cak i za njegove standarde rekao bih preterano :D i pevao kao zmaj jebeni, MMM odvristao celu. I Helloween sa "Falling Higher" osvojio vece :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...

HELLOWEEN/ex-PINK CREAM 69 frontman Andi Deris has lancuhed a brand new project called ANDI DERIS & BAD BANKERS. Says Andi: "It's been years I was looking for a band (all over the planet) that I could actually ask to record an album with me, only to find it on the little island I live on just a few months ago. Even more thrilling is the fact that the guys are between 19 and 22 years old. You won't believe it when you listen to the songs! "We all had and have a lot of fun with the image, even more during the photo session. "Obviously, we despise everything around banks, managers and bankers who are clearly responsible for the shit that goes on nowadays (and most certainly in our future), so it felt very good to vocally tell them what we think about them. Sure, therefore it's highly explicit, but, who gives a f... that's what they deserve, and it helps the music to really kick some ass."

andiderisbadbankers2_638.jpg

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...