Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

A jebiga možda je stvarno kompleksno to za mene, šta ću...

Ne verujem da je komplexno vec da mu nisi pruzio dovoljno paznje pa brzas sa izjavama...

Daleko od toga da stvarno mislim da je ovo sada nesto preterano komplexno ali je dugacak album i sirov.Treba da se vari...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odredjenu muziku moras znati da slusas

 

Tačno, ali od svih mogućih žanrova i bendova koji se slušaju na ovom forumu Maideni su prilično daleko od toga (i ne mislim ništa loše time). Nije baš da sviraju experimental fusion jazz etno shoegaze trip hop.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tačno, ali od svih mogućih žanrova i bendova koji se slušaju na ovom forumu Maideni su prilično daleko od toga (i ne mislim ništa loše time). Nije baš da sviraju experimental fusion jazz etno shoegaze trip hop.

Ovo sto sada Maideni sviraju opet nije za svakoga,pogotovo ne za ljude koji su ostali u osamdesetim i na Maidene gledaju kao na kultni "rokenrol bend" ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Grob

 

To lutko, da i ja preslušam, živo me zanima na šta će da izađe nakon svih ovih hajpova/flejmova u kojim sam uživao na ovoj temi!

 

Ovo sto sada Maideni sviraju opet nije za svakoga,pogotovo ne za ljude koji su ostali u osamdesetim i na Maidene gledaju kao na kultni "rokenrol bend" ...

 

Pa njih valjda niko i ne računa ni u šta. Piči Kerber i Boru Čorbu i bog da te vidi. I Miladina Šobića.

Edited by Descender

Share this post


Link to post
Share on other sites

e jebi ga sad

nisu Mejdeni Deathspell Omega, pa da treba posebno raspoloženje

Pazi,slazem se da su za svako raspolozenje al opet treba paznja,ne mozes pustiti da ide u pozadini i nesto da radis i da ocekujes da ti se svidi,moras da se posvetis albumu.

Inace koji su tvoji favoriti kad si vec rekao da je album dobar bas me interesuje...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Demon seed, brate, kako je moguće da si doktor za The Lamb lies down on Broadway i Tales from topographic ocean, a na ovom albumu su ti favoriti Speed of light i Death or glory? ;) Mislim, jesu obe odlične, hitovi i po ali ono... :haha:

 

To je zato što su one taman, a ove koje su duge nisu ni blizu zanimljive kao to što si naveo :)

 

Nije dužina sama po sebi dobra stvar :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi,slazem se da su za svako raspolozenje al opet treba paznja,ne mozes pustiti da ide u pozadini i nesto da radis i da ocekujes da ti se svidi,moras da se posvetis albumu.

Inace koji su tvoji favoriti kad si vec rekao da je album dobar bas me interesuje...?

 

The Red and Black i Tears of a Clown, al sad je tek prva faza kad se samo vrti i vrti, tek nakon nekoliko dana mi se svi detalji urezuju

ali sviđa mi se svakako

 

što će sad ići malo teže, jer je izašla nova Mgla :D

 

On se ne računa, njegov omiljeni album je Virtual XI :bigblue:

 

odličan album, baš bih voleo da mi neko kaže zbog čega je toliko omražen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Omrzen je iskljucivo zato sto je imao "slab single" angel and the gambler

 

Nema veze slab singl, Maidenima je vrlo često najavni singl među lošijim stvarima na albumu pa ništa. 80% ostatka albuma ne nudi skoro ništa iskupljujuće.

 

A Angel and the gambler je jednostavno kao pjesma govno toliko epskih razmjera da bi usrala i Dark side of the Moon da je na njemu izašla.

 

i zato sto Blaze peva na njemu pa je suckovao na live-ovima.

 

Pjevao je i na X Factor pa je album remek djelo, ni to nije (meni) bitno.

 

pošto sam prvo njega čuo, pa mi je sve ostalo zvučalo isto

 

E to je moguće.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema veze slab singl, Maidenima je vrlo često najavni singl među lošijim stvarima na albumu pa ništa. 80% ostatka albuma ne nudi skoro ništa iskupljujuće.

 

A Angel and the gambler je jednostavno kao pjesma govno toliko epskih razmjera da bi usrala i Dark side of the Moon da je na njemu izašla.

 

 

 

Pjevao je i na X Factor pa je album remek djelo, ni to nije (meni) bitno.

 

 

 

E to je moguće.

 

Kazem samo da je to jedan od razloga zasto se fanovima nije svideo,imas ljude koji i remek delo poput the x factora ne vole samo zato sto Blejz peva...

Meni je i Virtual XI dobar album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...