Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Inace kako vi slusate neki novi album? Radite nesto sa strane ili ste potpuno posveceni muzici? Ja u zadnje vreme praktikujem ovo drugo, trenutno lezim i slusam, jedina aktivnost je sto sam citao forum usput i pisao ovu poruku

 

kad sam kod kuće, uvek radim neobavezno uz to, tipa čitam forume ili perem sudove

najpažljivije slušam kad sam napolju, dok šetam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kazem da nije Maiden.Ali me je u startu podsetilo na Purple.Mislim,nekome mozda ne zvuci tako ali,taj spoj gitare i orgulja...Lord-Blackmore:-)))))))))))))

Time ni ne mislim da je ekipi iz Maidena to bila namera.

Edited by sinkler666

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije potkradanje naravno vec samo slicno smisljen rif,big deal,koliko koincidencija sam nasao godinama u mnogim pesmama i ne samo kad su Maideni u pitanju ne vidim zasto se dize tolika galama oko toga.

Ta pesma ako cemo realno najvise podseca na Fallen Angel....

Edited by Lord Iffy Boatrace

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odma' skakanje, frka.

 

fly-fishing-animated.gif

Ma nije skakanje,nije frka u pravu je covek al ne vidim zasto je toliko cudno kad se neki rifovi podudaraju,that's all :).

Ne mozes svirati isti zanr 40 god a da nekad ne ponovis neku deonicu ili je namenski dodas da bude ispadne cool :).

 

Kako ZORAN KULINA GARO GARO GARIS LI SE SADA,svaka pesma mu HIT a isti bit cepa sve vreme :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nije skakanje,nije frka u pravu je covek al ne vidim zasto je toliko cudno kad se neki rifovi podudaraju,that's all :).

Ne mozes svirati isti zanr 40 god a da nekad ne ponovis neku deonicu ili je namenski dodas da bude ispadne cool :).

 

Kako ZORAN KULINA GARO GARO GARIS LI SE SADA,svaka pesma mu HIT a isti bit cepa sve vreme :D.

A pesme o Danijeli koja je otisla,obecala,vratila se,trudna,...?

Besmrtni hitovi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Speed of Light i Death or Glory mi najbolje zasad...

 

Preslusah album i onako, klasicni Mejden. U svakom slucaju bolji je od prethodnika, Speed Of Light i Death Or Glory su do jaja pesme, ovo ostalo trt mrt. Za moj ukus predugacke pesme sa previse praznog hoda.

 

MOJ LEMI I JA KAKO DELIMO MIŠLJENJE

 

Lepo si rekao to za prazan hod

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...