Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

3 votke, 2 čini mi se amstela, jedna čašica domaće šljivovice, 5 čaši crnog vina, a možda i još koja, danas na svadbu.

 

Sviralo se i ''da li bi prala naše gaćće mače''

 

Ko će sad da spava, puca glava...

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.perun.hr/...ndjeo-u-zagrebu

 

Oce neko sa mnom do Zagreba ? :)

Ovo je javna vest,objavljena pre dolaska Mr.Dickinson-a u Zagreb.Bice cuvan kao beli medved i to sa dobrim razlogom jer ga u zadnje vreme ljudi stvarno mnogo maltretiraju samo zato sto je povezan sa ovim bendom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=udRGTPQk3H8&feature=youtu.be

 

Jucerasnja svirka u Sopronu je sabila. Brat Boban i ja na barijeri, cika Kure vise puta spomenuo Srbiju. Od 4 njihova koncerta koja sam video do sad, ovaj mi je bio mozda i najbolji. Moje sledece stanice su Split i Bukurest.

 

13603608_934369216673257_2403419155011941187_o.jpg

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koncert u Sopronu u petak je bio na nivou, tako da nisu iznevjerili ocekivanja. Bend i dalje, uprkos godinama, odrzava svoj standard i po pitanju muzicke izvedbe i po pitanju scenske produkcije. Dodatni plus u petak je bilo veoma dobro podeseno ozvucenje, tako da sam mogao fino da uzivam u pjesmama, bez toga da se zalim kako je nesto muljavo ili kako se nesto ne cuje. Bruce i dalje moze dobro da pjeva kad hoce i kad se potrudi, iako bude sporadicnih momenata u pjesmama kada ga slabije cujes, ali u globalu sam veoma zadovoljan onim sto sam cuo. U setlisti prema ocekivanjima nekoliko udarnih numera sa posljednjeg albuma, plus nekoliko hitova, a meni je od svega odsviranog najbolje legla "Blood Brothers".

Scenografija standardno upecatljiva i mocna, cini mi se da su na ovoj turneji ubacili vise tako nekih sitnih fora nego inace, jedna od tih je omca oko vrata na "Hallowed Be Thy Name" ili npr. ono srce koje Bruce vadi iz Edija i kasnije ga baca u publiku. E, da, dobra mu i ona sado-mazo maska na "Powerslave" :D

Sve u svemu, drago mi je sto i dalje isporucuju dobre koncerte i sto se vidi da su i dalje u dobroj formi, a koliko dugo ce jos tako biti vidjecemo.

 

Pozdrav drustvu iz BG autobusa ;)

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc sam hteo da iskuliram od barijera i otisao u VIP (backstage). Popio sam 11 trupera, malo izblejao sa Bruceom i Harrisom,njih dvojica su se jedini pojavili pozadi,ovi ostali su dosli bukvalno pred pocetak svirke,Michael Kenney je najvise bio tu. Razgovnao sam se od alkohola hahah.

Taman pred doctor doctor pokupio sam se iz backstage-a,usao u fanpit i zabio barijeru po sredini :) . Fantastican koncert ali nije bio bolji od Praga recimo ili VATRENOG Wroclawa.

Bruce je na Powerslave udario glavom u pod jer je pao,posle toga je vikao Scream for me SERBIA umesto Slovakia gde ga je HARRIS mnogo mrko gledao i posle dosao da mu kaze da ne zna gde je. Mislili smo da ce prekinuti svirku koliko je jako puko glavom u pod.

  • Upvote 13
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je posledica alkohola iz backstage-a i toga sto je na Powerslave klepio glavu,cak u jednom momentu rekao nesto tipa i POLAN pa je promenio ZILIAN nije cak ni Zilina :D.

Na kraju se zahvalio festivalu i rekao nam da uzivamo pa je na kraju skontao da nije festival vec da je SOLO svirka u pitanju :D. MA HAOS haha...

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah, to je njima posao kao i svaki drugi. Kako da da zapamte gdje su i sta rade kada su stalno po cijelom svijetu ... :)

 

Šalim se.

Najbolja grupa zna sta radi.

 

 

Nego dajte mi preporuke šta da slušam do njihovog sledeceg abluma, ima li kakav link, preporuka,?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je posledica alkohola iz backstage-a i toga sto je na Powerslave klepio glavu,cak u jednom momentu rekao nesto tipa i POLAN pa je promenio ZILIAN nije cak ni Zilina :D.

Na kraju se zahvalio festivalu i rekao nam da uzivamo pa je na kraju skontao da nije festival vec da je SOLO svirka u pitanju :D. MA HAOS haha...

 

The power of Boban :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...