Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Što se tiče The Book Of Souls albuma to je bila moja ljubav na prvi pogled (a posle i na prvo slušanje).

Čim je izašao cover art ja sam znao da je to to, i nisam se prevario. Nakon prvog slušanja mi je svaka pesma ostala u glavi.

Naravno, svaka pesma mi je bila favorit barem nekoliko dana, ali već nakon prvog slušanja ja sam znao šta će meni biti najbolje i posle nekoliko meseci/godina.

 

If Eternity Should Fail mi je na prvu loptu bila (životni) favorit. I to ne favorit TBOS-a, već favorit '90s i '00s pesama INAČE. Neverovatna numera!

Jako mi je drago jer momci izvode 6 pesama sa (n)ovog albuma, jer je zaista po mom ukusu. Zbog toga se i trudim da ovu turneju odgledam što više puta!

 

Naravno, dao sam glas svim pesmama jer mi je svaka <3 <3 <3 i svaka mi jako mnogo puno giga (pleonazam) znači!

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izmjenjena postava? Gdje vam stari Adrian Smith? I kakve su ovo klavijature?

 

Ja sam dodat kao treca gitara (Gers), a Milos je imao neku frku na poslu i nije stigao da se vrati u Srbiju, pa smo morali da pozovemo Djotuna da odsvira svirku :)

 

Ovo je moja druga svirka sa Rainmakerom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolja pesma sa albuma The Book of Souls

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, postoji jedno mesto gde svako ko slusa Maidene treba da ih pogleda uzivo.

Ova svirka jednostavno ne moze da se poredi sa bilo kojom svirkom na koju sam ikad bio i pored Maidena naravno.

ENERGIJA,EMOCIJA,SUZE kod clanova BENDA koje su fanovi iz prvih redova primetili,vatreno skandiranje i adrenalinsko sabijanje na barijeri su samo od nekih detalja koje cu pomenuti vezano za ovaj istorijski dogadjaj.Stvarno ne znam vise sta da dodam, posle ovoga zaista vise ne moram pogledati ni jedan Maiden koncert uzivo i necu imati za bilo cim da zalim.

 

SCREAM FOR ME ULLEVI !!!!!!!!!

 

2261

 

13493059_932959986850633_287657946_n.jpg?oh=72293621b27444029984efb6492b6325&oe=5768388D

Edited by Lord Iffy Boatrace
  • Upvote 7
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...