Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Bina nikad bolja!!!

Ufff, post Maiden depression. Hoću još!!

Trebao sam sici do Minhena imao sa free upad za tu svirku al sam se vratio sa Filipom,nije mi se dalo,osecao sam se umorno do svih putovanja u tom momentu,neka vrsta sitosti od svega, al kad sam zakoracio na aerodrom Nikola Tesla sam se maksimalno pokajao sto nisam nastavio u Munich :D.

Danas vec umirem kolko mi se ide i Berlin haha ...

Dortmund je bila najgrublja Maiden svirka na kojoj sam bio jos od Frankfurta 2013. god, ne i najgrublja u karijeri al stvarno nije moglo normalno da se gleda sto od crowd surfera sto od stoke koja je no-sens gurala i laktala masu. Svidja mi se u neku ruku opet to sto sam pogledao totalno drugaciju svirku i doziveo na drugaciji nacin nego u Juznoj Americi i Aziji,sve ima svoje ...

U stomak osecaj mucnine i nelagodnosti kao kad se posvadjas sa devojkom ili se napijes pa pravis sranja hahaha. TOTALNA POST-MAIDEN depresija.

Edited by Lord Iffy Boatrace

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dortmund je bila najgrublja Maiden svirka na kojoj sam bio jos od Frankfurta 2013. god, ne i najgrublja u karijeri al stvarno nije moglo normalno da se gleda sto od crowd surfera sto od stoke koja je no-sens gurala i laktala masu. Svidja mi se u neku ruku opet to sto sam pogledao totalno drugaciju svirku i doziveo na drugaciji nacin nego u Juznoj Americi i Aziji,sve ima svoje ...

Minhen je bio miran fazon, nije bilo ludnice, guranja itd, doduse bilo je toples riba par komada, sevale sise iz publike samo tako xD

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minhen je bio miran fazon, nije bilo ludnice, guranja itd, doduse bilo je toples riba par komada, sevale sise iz publike samo tako xD

Open air festivali pogotovo u Nemackoj i Austriji su uvek totalno komotni po mom iskustvu. Ali INDOOR koncerti u Germany su uvek jebeno prebolesni ,gore nego u Srbiji i Hrvatskoj verovao ili ne...

 

1:21

Nije kao Belo Horizonte al je ono,cool casual, kad vidis da nije pomenuo Poljsku recimo ili Francusku a video sam bas dosta zastava u prvom redu iz tih zemalja... :D

 

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

"somebody from Serbia"

 

mislio sam da te već prepoznaje sa bine :D

Ma poznaje al ono to je bilo u fazonu,imamo i nekog iz SRBIJE da bi ovi festivalci skontali :).

Negde kaze GUY negde generalno kazeg :D .Sve zavisi gde i kada sviraju to sam provalio ,Ovo je bila festivalska svirka pa je pricao generalno :).

U Japanu je rekao " HELLO SERBIAN,allright? " :D .Sve zavisi od occasiona :D. Ono sto je cool jeste da uvek namigne,da neki znak sa bine da ce me posle greetovati cim me vidi sa bine. Mrzim festivale jer je tu i bend i cela atmosfera skroz drugacija nego na solo svirkama gde se svi medjusobno poznajemo,bar mi iz prvih redova :)

Edited by Lord Iffy Boatrace
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace da,zanimljiva stvar,i HARRIS me uvek pozdravi,dodje da me upuca kad me vidi,ovoga puta nije upucao vec je namigao i podigao glavu u fazonu "prisutan si,vidim" :). Bas je cool osecaj hahah...

Inace btw,ovaj moj ortak iz Poljske svuda nosi zastavu i uvek je u prvom redu i za sada ne znam iz kog razloga ga za sada Bruce nije ni jednom greetovao i ne razumem ni ja jos uvek zasto,bas mi je glup trip kad sam pored njega a on meni dobaci nesto na sred neke pesme ili u nekom momentu a njega iskulira :/ ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima. prvi post, mada već duže vremena pratim.

 

"Brighter than... " - možda najbolja.

 

Inače ovaj album je jedan od najboljih.

 

 

I još Lorde - car si, moram reći i priznati.

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Next station VIENNA.

 

Rio De Janeiro , BRAZIL

Belo Horizonte , BRAZIL

Tokyo, JAPAN

Tokyo , JAPAN

Dortmund,GERMANY

Vienna , AUSTRIA

???

 

Ovo ja zovem SING ALONG atmosferom....

Evropska publika je toliko EGOCENTRICNA da je to strasno,toliko su umisljeni za " no sens" guranje da ja reci nemam.

Ovde je svakom bitno da PEVA iz sveg glasa,da uziva u pesmi i to cini publiku u JUZNOJ AMERICI onakvu kakva jeste,nema cupanja bubrega i zlonamernog udaranja,svi su bas BLOOD BROTHERS.

 

Edited by Lord Iffy Boatrace

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iako sam bio ubeđen, sada sa sigurnošću mogu da kažem da nas čeka official DVD sa The Book Of Souls turneje!

Ovo je savršeno snimljeno... i audio i video!

 

 

Odlican video, odlicno osmisljen i sklopljen. Sviracki zvuce bas tacno i ubitacno, iako mi se cini da Dickinsonu na momente fali daha dok pjeva, ali nevermind.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolja pesma sa albuma A Matter of Life and Death

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako su vise jebeno smorili sa mrtvim avionom i fanovima,ova climb like a monkey fora je toliko retardirana da nemam reci...

FUJ.

 

Slazem se za "climb like a monkey" foru, bas djeluje debilno. Bojkotovacu je kad ih budem gledao uzivo na ljeto. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Climb like a monkey je stvarno preglupa fora, ali iako sam prvobitno bio u facepalm fazi, na kraju sam se i ja primio. :haha: Bilo je presmešno u Beču sinoć, Bruce je toliko u tom fazonu. "Vienna, are we gonna climb like a monkey?" :haha:

 

Inače, da, s vremena na vreme u pokušaju da opišem nešto shvatim koliko reči nisu dovoljne. Koncert sinoć je primer tog fenomena. Još jednom se pokazalo ko je najbolji bend na svetu. :rockdevil:

Edited by Totamealand

Share this post


Link to post
Share on other sites

a šta je climb like a monkey?

Iz Death or glory sa novog albuma: "Turn like the devil, shoot straight from the sun, climb like a monkey out of hell where I belong. Death or glory, it's all the same..." One thing led to another and then...:

 

 

Neko je navodno u Južnoj Americi započeo koreografiju i Bruce se oduševio. Mislim da smo svi iznenađeni time što se ovo primilo. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...