Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ali nisu mi jasni ljudi koji ne vole svemocni Sleja, a dolaze ovde na temu da pricaju nama koji volemo kako Sleja ne valja i kako su im glupe solaze i kako su ovo i kako su ono, ljudi bre pustite nas da uzivamo i da se glasno deremo SLEEEJAAAAAAAAAAAA!!!!! A vi idete na teme bendova koje volite i to je to, jer, verujte mi, fanovi Sleja su veliki ekstemashi u svojoj ljubavi prema doticnome bendu i nikako ih necete ubediti da Sleja nije savrsen... nama jeste i tacka(.).

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Megadeth je sranje.

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

a moj tata je jachi... icon_razz.gif

 

ja sve razumem, i nisam rekao da su solaze sranje... sranje je cela zika a solaze su perfektno uklopljene, tako dobro da bolje ne mogu... - perfektno...

 

opet ponavljam, slusao sam slejer, u trenutcima koji su za to, i slusacu ga i dalje... i postujem jedino Hanemana i Lombarda i onog drugog Bostafa... ostali su za podgrev... hahaha...

 

 

ma zajebavam se bre ljudi... koji vam je... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

verujte mi, fanovi Sleja su veliki ekstemashi u svojoj ljubavi prema doticnome bendu i nikako ih necete ubediti da Sleja nije savrsen... nama jeste i tacka(.).

pa ne samo fanovi slayera... i fanovi underdeath-a mhihi.gif

inace, sadasnji zvuk benda mi se ne svidja kao i vecini i shodno tome stvarno ne znam sta da ocekujem od novog albuma... ne znam koji je svima qrac i zasto jednostavno ne mogu vise da sviraju dobri, stari thrash...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ваљда се сморили људи, ко ће га знати. Или им је слава ударила у главу. Ја не могу да замислим музичаре, поготово не ове из слејера и још неких бендова, са горилама око њих, представницима за штампу и осталим говнима.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je vise stvar produkcije.. icon_biggrin.gif

kurchili su se kao ne treba njima produkcija a onda pre par godina poceli da kukaju kako nema dobrih producenata slobodnih.. ovaj radi sa ovima, Bob Rok sa metalikom, ovaj ovima... tra la la... sve je to meni smeshno... i taj kvazi satanizam... ali ono energija nabija krv u glavu i adrenalin skace u krvi... icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ne samo fanovi slayera... i fanovi underdeath-a  mhihi.gif

inace, sadasnji zvuk benda mi se ne svidja kao i vecini i shodno tome stvarno ne znam sta da ocekujem od novog albuma... ne znam koji je svima qrac i zasto jednostavno ne mogu vise da sviraju dobri, stari thrash...

Pazi, verujem da njima apsolutno nije problem da snime album koji će da bude ko "Hell Awaits" i da zvuči ko da je sniman u podrumu. Ali verovatno ti je poznato kako američka publika razmišlja i kako je podložna trendy uticajima - album bi bio dočekan na nož od strane "urbanih" kritičara i deda koji još uvek misle da su Rollingstones zadnji pravi rokenrol bend (a pride bi deca odma' povikala "jao, ovo je tako passe i uopšte ne zvuči ko Slipknot!"). Tako da bi Sleya najebao automatski, a ovako bar mogu da uzmu koji dinar na novi materijal koga će kupiti klinci, a na koncertima mogu da prže stare stvari i žive na staroj slavi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali nisu mi jasni ljudi koji ne vole svemocni Sleja, a dolaze ovde na temu da pricaju nama koji volemo kako Sleja ne valja i kako su im glupe solaze i kako su ovo i kako su ono, ljudi bre pustite nas da uzivamo i da se glasno deremo SLEEEJAAAAAAAAAAAA!!!!! A vi idete na teme bendova koje volite i to je to, jer, verujte mi, fanovi Sleja su veliki ekstemashi u svojoj ljubavi prema doticnome bendu i nikako ih necete ubediti da Sleja nije savrsen... nama jeste i tacka(.).

Nije uopste stvar u tome ko sta voli ili ne,cinjenica je jednostavna:almighty Sleja je savrseni ekstremni metal bend,i ubedljivo najbolji ekstremni metal bend koji je ikada postojao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...