Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ovaj Krajst Iluzn ima da smrdi.

 

Ne svidja mi se ovaj sempler nimalo..Za Kult sam vec rekao da mi je Disciple bolja od nje...Eyes of the insane smaaaaaaaaarraaaa..a ovaj Jihad zvuci kao neka moja thrash izdrkavanja u guitar prou..dakle loshe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не знам људи, баш сам скоро размишљао: када би ме неко питао до када је Slayer правио добре албуме, одговор би био 'док је Кери Кинг имао косе на глави'. Како је без исте остао, кренуло је низбрдо, иако су "Divine Intervention" и "Live Intrusion" и даље одлични, сваки на свој начин.

Mogu da deac da prichaju shta hoce ali "Divine Intervention" je odlichan album, neshto mozda slabiji od Seasonsa..E dalje vec..kud koji..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego imam jedan predlog...

 

Kada bude koncert u Beogradu (a biće valjda?) da se nakon nastupa skupi nekoliko riba i da se uvalimo u backstage kao amaterske groupie, i da zasednemo sa Kerryjem da malko popričamo...

 

Nista posebno, kao ljudi da ga pitamo što pravi sranje albume i priča sranja... i da ga nakon toga ispreslišamo malo... mislim sekirama mhihi.gif

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Sestro, ova ideja ti je vrlo zanimljiva icon_da.gificon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Necu da komentarisem dok ne cujem...ima da cujem sutra,tako da cu i komentar sutra ostaviti.Ali almighty Sleja me nikada do sada nije razocarao,pa se nadam da nece ni sada.Mada,ko zna...ovaj tekst sto ste postavili mi se uopste ne svidja.kao ni naziv albuma.No,prvo da cujemo tuto kompleto/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuuuuuuuuuuuu!!!Upravo sam cuo "Cult" na site-u....RAZVALJUJE!!!!!!!Tekst jeste zesce isfuran,ali pesma zakucava do krajnjih granica.Tipicni Sleja,nema tu pametovanja...rokanje.To sam i ocekivao,GHUA fazon,i odvaljivanje.Po ovome ocekujem sjajan album!

 

OLMAJTI SLEJA!!!! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego imam jedan predlog...

 

Kada bude koncert u Beogradu (a biće valjda?) da se nakon nastupa skupi nekoliko riba i da se uvalimo u backstage kao amaterske groupie, i da zasednemo sa Kerryjem da malko popričamo...

 

Nista posebno, kao ljudi da ga pitamo što pravi sranje albume i priča sranja... i da ga nakon toga ispreslišamo malo... mislim sekirama mhihi.gif

...I da pevate Kill again dok ga budete mlatili.

MAda znam kako bi se to zavrsilo. ribe u bekstajdzu + omiljeni bend = ubistvo?? Tesko...

evotigana.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, da li si me ti to uzeo za ozbiljno?

 

laugh.gif

 

Ne bih robijala zbog Kerry Kinga, šanse nema...

 

 

 

Što se logoa+omota tiče - nekako se nadovezuje na South of Heaven priču. Smeta mi to što su linije logoa čiste i određene, a stil crtača nije.

Ali budući da se ovde ne radi o slikarskom delu nego o omotu albuma - svejedno.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cover mi se uopste ne svidja...lici na ono "Seasons In The Abyss" sranje od covera.Ali neka bude cover isto sranje,a da album budu barem upola dobar kao "Seasons"...

Sto vise slusam ovu "Jihad" sve mi se vise svidja...ima dobar srednji deo.Super riff.Ali "Eyes Of The Insane" mi nikako ne ulazi u usi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, da li si me ti to uzeo za ozbiljno?

 

laugh.gif

 

Ne bih robijala zbog Kerry Kinga, šanse nema...

Ne znam ja, jedan je tako u mom rodnom selu za pretprosli bozic ubio 4 ljudi sekirom na klanju (svinja). Dok ga keva nije impejlovala na vile... A niko nije verovao da ce on to da uradi....

 

Od tada mi je sve i svako sumnjiv... musik19.gifmusik19.gifmusik19.gif

 

 

Nego, omot mi deluje nekako "nu", jebemliga. Nadam se da i pesme nece biti takve, jer nije bitan omot , bitan je sadrzaj... NFO fajla pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

SLAYER kicked off their Unholy Alliance Tour with LAMB OF GOD, MASTODON, CHILDREN OF BODOM and THINE EYES BLEED on Thursday, June 15 in Camden, New Jersey. The group's setlist was as follows:

 

01. South of Heaven

02. Silent Scream

03. War Ensemble

04. Blood Red

05. Cult

06. Disciple

07. Mandatory Suicide

08. Seasons in the Abyss

09. Chemical Warfare

10. Dead Skin Mask

11. Hell Awaits

12. Raining Blood

13. Antichrist

14. Angel of Death

 

nista novo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...