Jump to content

JAZZ


Glavx

Recommended Posts

 Dobro,Panzerballett konkretno i jesu metal bend. Jedan od rijetkih metal bendova koji mogu da nose i jazz odrednicu. Kad vidim sve koji se bendovi etiketiraju kao jazz,dodje mi da povratim. Dvije nestandardne skale,par neparnih ritmova i odma smo jazz. 

 

Uostalom,najjace otvaranje svirke (na jazz festu) ikad :mrgreen:

 

 

Evo i jos jedne super obrade od ABBA-e

 

 

 

Ako ima neko da mi preporuci bend na slicnu foru,bio bih zahvalan. Panzerballett ne prestajem da slusam mjesecima. :D

Edited by In The Flesh

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Zerkman Big Bang na Silosu

 

 

Sastav Zerkman Big Bang danas je objavio svoj istoimeni debi album, dostupan za besplatan download, kao drugo izdanje u okviru online etikete Popboksa - SILOS.

 

2005. Zerkman (ex Disciplina Kičme, ex Bukvar Bukvar), Vlada i Bane (Kanda Kodža i Nebojša) se neobavezno sastaju na džem svirkama. Trio dobija ime Zerkman Big Bang. Pored klupskih nastupa sviraju i na festivalima u Subotici, Požarevcu i Nišu. Bendu se priključuje Adam (ex Straight Jackin) sa semplovima i perkusijama, i odskora saksofonista Chicco.

U februaru 2009, sa Kojom (Disciplin A Kitchme) kao producentom, snimaju album, koji objavljuju 2010. za Slušaj najglasnije! (Hrvatska) i SILOS.

 

Zerkman Big Bang, spisak pesama:

Emerald

Lead

Indian

Chrome

Orpiment

Cermes

Egyptian

Lapis Lazuli

 

 

link za download

 

nekoliko pesama na fejsbuku

 

 

 

zerkman1.jpg

 

Edited by salebghouse

Share this post


Link to post
Share on other sites

ubeđen sam da je to pisalo negde na sajtu ali sad ne mogu da nađem... ali je sigurno tako, kontaktirao sam ih mejlom i takav sam odgovor dobio, "Kompleta po cenama od 2.000 i 2.500 dinara bice do 1. maja." 

 

edit... najbolje uplaćuj sutra i šalji im mail, mada ne verujem da će nešto drastično skočiti cene... ja sam to završio pre neki dan... ako ti treba neki info pitaj, pa ću ti odgovoriti nekad ok 2 kada se vratim kući... odoh...

Edited by johnnyzzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam upravo popunio nalog za uplatu, sutra ranom zorom u poštu, banku, upravu za trezor, whateva i uplaćujem, slikam uplatnicu i šaljem. Onda samo da čekam avgust, a ondaaaaaaaa... Steve Hackett & Co. :D

 

edit: nadam se samo da neće biti cancellovanja.

Edited by AstralliS

Share this post


Link to post
Share on other sites

I to nije sve:

 

Ciao jos jednom

 

Ovo sto je najavljeno je samo "vrh ledenog brega". Naime svake veceri (u glavnom programu) na dve bine smenjivace se nastupi po 6 bendova (6x4=24). Ovo sto smo objavili su samo headlineri (mada ce biti jos nekih - ekskluzivno te obavestavamo da smo upravo potpisali ugovor i sa De phazz, a privodimo kraju dogovore s Manu Di Bangom).

Bice tu i bendova iz Austrije (Falb fiction), Izraela (Ori Dakari band), Italije (Slivovitz, Simone Zanchini quartet), Belgije (FES big band), Norveske (Brakka soundsystem), Turske (Serkan Cagri band feat Yildiz Ibrahimova).... Hazari sa Kornelijem Kovacom, Rambo Amadeus....

 

Dakle, tek krecemo sa detaljnijim najavama

 

Jos jednom hvala na poverenju i srdacan pozdrav

 

 

Branislav Dejanovic

 

Nisville team

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobar ti novi avatar.

 

Hvala :D

 

kornelije kovach i hazari zvuchi kao najkatastrofalnija kombinacija ikad, nesto kao Coolio + Jedi mIND TRICKS.

SVEJEDNO, lepo se provedi, ima bash zvuchnih imena gore spomenutih.

 

jebem ti capslock

 

Za Kornelija me u ovoj varijanti boli ćoše, napravio je taj jedan ili dva albuma koji koliko toliko vrede, u '70-im i to mu je vrh.

 

U svakom slučaju, mislim da će biti zabavno. Voleo bih da Eyot nastupi, no dobro.

 

Hvala još jednom.

 

Btw, napravio sam na YouTube-u quicklistu sa linkovima nekih od izvođača, pa ko voli nek' pogleda.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...