Jump to content

Watain


Grobodan

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 3 months later...
I Am The Earth jebe keve kako je dobra pesma, inace od njih imam:

Castus Luciferi - veoma fino mada je prethodnik meni bolji

Rabid Death Curse - Ovo jebe keve kako je dobro, Lamb Crucifix!!!

 

kada malo bolje razmislim - U JEBOTE JA IMAM SAMO 2 ALBUMA!!!

moram da nabavim ostatak podhitno

 

al sto im prvi demo ima do jaja ime ;)

 

Meni je ovaj post u celosti neverovatno genijalan :)

 

Prvo preimenovao album u Luciferovu Kastu, pesmu u Raspeće Jagnjeta :) :) :), a onda skontao da ima SAMO DVA ALBUMA !!!111 u vreme kada Watain i jeste imao samo dva.

 

:)

 

Ej,pitao sam i njega da mi proda i nece,tako da cisto sumnjam da ce tebi.

 

Ali zato vas je Gojko oboje zajebao :)

 

Bez zezanja...kad bi dosli,cudo bi bilo.

 

Da, videli smo, 70 ljudi.

Edited by Gojko

Share this post


Link to post
Share on other sites

OrbisMortuusBuckle.jpg

 

IRON-FORGED DEATH

 

 

"The design of the belt-buckle is the Orbis Mortuus which through the years has become a central symbol within the Temple of Watain, and has been charged with much of it's power. It corresponds primarly with the two qliphas Thaumiel and Thagirion, Ascension through forbidden wisdom and action, the overcoming of mind over flesh, to enter the Nightside not with effort, but by Will."

 

"We are proud to present the first Watain belt-buckle, forged in iron upon the anvil of wrath and brought to this world by The AJNA Offensive, USA."

 

jebem ti ja ovo..jos ce i watain gace poceti printati..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je dobra fora. A obzirom da mi na kurac ide to klinacko furanje sa nosenjem majica, ogrlica i prstenja sa znamenjem omiljenih bendova, ovo ili eventualno gace sa logom bi bile pun pogodak. Nosis neku shminkersku robu, a ispod toga gacice sa natpisom "si monumentum requires, circumspice" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gace Sworn to the cock bi bile pun pogodak.

 

Pa da jurimo potpise opet :)

 

Pa je l' znaš ti u čemu je razlika između mene i tebe?!

 

Što su meni disk potpisali i Erik i gitarista, a tebi samo Erik :)

Edited by Gojko

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni su to cisto kapitalisticki, komercijalni trendovi..ko iron maiden satovi, solje i ta sranja koja nikad sebi ne bih kupila..znam da cete me sad zasuti komentarima kako to nije isto, kako to watain radi iz ovog ili onog razloga, i kako ja previse kritikujem i se*em..no dobro. mene teatralno prezentovani 'iron forged buckle' nikako ne imponira, cak sta vise..

 

ono, mogu cista srca za sebe reci da sam sigurno jedan od najvecih obozavatelja ovog benda (bar s nasih prostora d:) i da mi svojim albumima (pogotovo prva 2) pruza i muzicku i ideolosku i vizuelnu koncepciju perfekcionizma, ali sto je previse, previse je..

 

@gojko vidis, meni su znacajniji potpisi Erika i Seta na mome SttDu neko bilo kakve zeljezne toke za kajs.. d:

Edited by +Abigail+

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne možeš tako, to nije isto. To Watain radi iz sasvim drugih razloga. Previše kritikuješ i sereš :)

 

Šalu na stranu, valjda moraju i oni od nečega da žive, ili koji god njihov interes u tome bio. Ja zaista želim samo novi album :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...