Jump to content

Ensiferum


Shelobina

Recommended Posts

Now it is official: ENSIFERUM is a star.

 

The Russian ENSIFERUM fan club has given the band a gift of astronomical proportions, as on their request the Russian International Star Catalogue Space Earth has denominated a star in the Ursa Major constellation after the Finnish metal band.

 

The star is located in:

 

Magnitude 15.3

Ascension [RA] 16 00 19.14

Declination [Dec] +66 52 06.1

 

It was denominated ENSIFERUM on March 19, 2007 by pilot-cosmonaut Gerrman Titov.

 

http://www.spinefarm.fi/ensiferumstar/certificate.jpg

 

 

e ovo su fanovi :)

 

da nazovemo mi neki grad u Srbiji Ensiferum, pa da tamo godishnje odrzavaju fest haha : )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaki smo mi fanovi. Samo je jedan post pored mog na temi o koncertu na Terra Nostra forumu.

 

Bolje da nisam ni otvarao temu, ovako izgleda da niko i ne slusa Ensiferum :icon_ne:

 

Razocarao sam se u sve tzv. Ensi fanove vise nego u fudbalsku reprezentaciju!

 

*Edit: Carska fora za zvezdu btw!!!!!

Edited by windrider

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaki smo mi fanovi. Samo je jedan post pored mog na temi o koncertu na Terra Nostra forumu.

 

Bolje da nisam ni otvarao temu, ovako izgleda da niko i ne slusa Ensiferum :icon_ne:

 

Razocarao sam se u sve tzv. Ensi fanove vise nego u fudbalsku reprezentaciju!

 

*Edit: Carska fora za zvezdu btw!!!!!

 

 

E mislim, zaboravi forume, to ionako nikome nece pomoci. Mozemo mi da pricamo izmedju sebe i na tome ce se zavrsiti. Bolje i pametnije je kontaktirati bend i njihov menadzment, a onda videti uslove i da li je neko zainteresovan ovde da radi taj koncert.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo se ja bre nerviram oko cele ove price.

 

@ Shamandalie:

Ako hoces da kontaktiramo bend, hajde. Posto radis na TV-u sastavi nesto pa im posalji.

 

Mislim, vec drugi put kazes da je bolje da ih sami kontaktiramo, pa hajde, nemoj samo da pricas vec uradi nesto, sto je pametnije :rockdevil: .

 

Meni je apsolutno svejedno ko ce ih i kako dovesti samo da dodju ovde jer nemam kinte da idem da ih gledam u inostranstvu, ma koliko to zeleo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako nekog zanima evo sta mi je odgovorio Sami:

 

Hi!

 

We REALLY wanna come there! I talk to our booking agent on tour and

lets see

what they can do.

 

Until then, take care!

 

Cheers to all our fans in Serbia!

 

-Sami/Ensiferum

Edited by windrider

Share this post


Link to post
Share on other sites

da nazovemo mi neki grad u Srbiji Ensiferum, pa da tamo godishnje odrzavaju fest haha : )

 

ma mi cemo u nasem fazonu, sledecu politicku aferu ili policijsku akciju cemo da nazovemo Ensiferum afera. ili narodnjacku produkciju - Ensiferum Grand Production vam predstavlja.... - Guzu Stokic i orkestar Uspaljenih Guslara Ivanjice !!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da imamo nesporazum, Ensiferum obozavam, albumi Iron i Ensiferum su mi odlicni, pogotovo zbog Jarijevog vokala koji je po meni izvanredan, novi albumi su mi super ali me Petrijev glas uzasno nervira kao i on sam, valjda imam neki alter ego, otkud znam, nemam nista protiv coveka, jednostavno me nervira. Norther mi je ultra glup bend iz mnostva razloga ali ovo nije Norther topik pa necu o tome jer bi inace tamo otisa, a ne volim da odem na topik da pljujem po bendu, ako ga ne volim ostavim fanove tog benda da pricaju o njemu. Wintersun je Jarijev bend i odlican je, kupio sam i orginal i dobio bunus DVD koji je isto odlican, Jarijev glas je ludnica a rifovi su vrh, mada je onaj drugi gitarista jos bolji od njega a 1987 je godiste :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...