Jump to content

Ensiferum


Shelobina

Recommended Posts

Ма добро, стварно верујем да такви бендови требају почети да се доводе: Ensiferum, Moonsorrow, Finntroll, Suidakra и те форе.

Мислим, мене стварно не занима превише да гледам Iron Maiden, Whitesnake, Tankard, Metallica и сл.

Можда могу да слушам, да гледам - никако.

Јеби га ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srbi kasno pale,kod nas ipak dolaze bendovi koji su prosli neki svoj zenit,cast izuzecima naravno,ja pratim svaki koncert,ali ipak bi bilo lepo da se sad vidi Finntroll,Ensiferum,Moonsorrow,koji su u naponu snage.Mada,razumem i organizatore,nece ni oni da pucaju pare i rizikuju bezveze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srbi kasno pale,kod nas ipak dolaze bendovi koji su prosli neki svoj zenit,cast izuzecima naravno,ja pratim svaki koncert,ali ipak bi bilo lepo da se sad vidi Finntroll,Ensiferum,Moonsorrow,koji su u naponu snage.Mada,razumem i organizatore,nece ni oni da pucaju pare i rizikuju bezveze.

komso bllo bi zaista lepo to videti ali mroam ti reci da si veliki optimista :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam za Moonsorrow, ali tesko da bi pojedinacno mogli da okupe vise ljudi...Kao festival da, gde bi nastupila zajedno bar tri od pomenutih bendova i uz podrsku lokalnih vlasti, e sad, da li u Beogradu, Novom Sadu, Subotici, Cacku ili Krusevcu, sve zavisi od samih organizatora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam za Moonsorrow, ali tesko da bi pojedinacno mogli da okupe vise ljudi...Kao festival da, gde bi nastupila zajedno bar tri od pomenutih bendova i uz podrsku lokalnih vlasti, e sad, da li u Beogradu, Novom Sadu, Subotici, Cacku ili Krusevcu, sve zavisi od samih organizatora.

ma,moonsorrow,ensiferum,finntroll,korpiklaani,shta god... nek dovedu BILO SHTA od toga :(

 

mada prva 2 bih najvishe volela...Ima da ispamujem legacy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Nasi glasovi se ne cuju daleleko, bojim se. A sta mislite da mi sami pisemo bendu i vidimo u kakvom su oni raspolozenju? Ali samo preko zvanicnog sajta, nikako preko my spacea, jer tu ne zalaze.

 

Uradio sam ja to juce :rockdevil: .

 

Napisao im da imaju veliku armiju fanova ovde i da bismo veoma voleli da ih vidimo u Beogradu ili bilo kom drugom gradu u Srbiji na promociji novog albuma.

 

:pivopije:

Edited by windrider

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uradio sam ja to juce :rockdevil: .

 

Napisao im da imaju veliku armiju fanova ovde i da bismo veoma voleli da ih vidimo u Beogradu ili bilo kom drugom gradu u Srbiji na promociji novog albuma.

 

:pivopije:

 

uzevsi u obzir gotovo poslovicnu upoznatost stranaca sa geografijom Balkana, recice ce ti nesto u fazonu: "Pa nema problema, planiramo da sviramo u Ljubljani i Zagrebu u Novembru!" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...