Jump to content

Proizvodnja i kastomizacija gitara


Nurg

Recommended Posts

  • Replies 596
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a da nisi to ti...?

 

Nisam Dersu..... a mogu ti iskreno reci da me malo brine sto ga tako dugo nema...........:(

 

Inace, jesu li ponovo bile u ponudi Silvija i Arija ili neka njihova atraktivna koleginica iz branse? Steta je propustiti tako nesto..... :pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naleteh pre par dana na neke likove koji zovu sebe Wood guerilla, naši ljudi, prave neke sulude instrumente... Oduševljenje je bilo tim veće što je domaće... Al' nemaju website, samo ih ima na myspace-u, što je malo bezveze...

Da, videh par slika...nisam imao prilike da ih cujem, ali mi se oblici ekstremno nisu svideli...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Au matori ala ovo perverzno izgleda, tesko ces ti naci nekoga kod nas da ti to odradi, mada pitaj ove nase majstore koji servisiraju gitare: Zana, Mirka ili Gorana, ako ti trebaju brojevi samo reci pa cu da ti ih ostaviti... Nego sta je uopste ono neki Ibanez Custom Made ili nesto budzeno? Ima oblik Satrianija, ali maple neck i ovaj opaki svicrl... Ludilo...

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

Jel zna neko ovde nekoga ko je swirlovao dzitru?

 

FaySwirlJS100g.jpgFaySwirlJS100h.jpg

 

Neka iskustva, boje i sl. , a idealno bi bilo kad bi mogao da platim da mi to neko odradi :D

 

Ne da mi se da se bavim 6 meseci necim sto nikada posle necu raditi...

 

Ko je vlasnik te gitare?Opasno izgleda!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razmisljao sam vec o toj varijanti, ali je veliki znak chudzenja da li bi sve isekli kako treba.

Takodje interesuje me i varijanta da uradim neki tribal, tatoo ili nesto slicno na samoj gitari.

 

Cek, sad cu da bacim fotku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...