Jump to content

Hammerfall


Narsil

Recommended Posts

:):)

Pa naravno da ce svirati, pobogu, promovisu novi album.

Sviraju 6 pesama sa novog albuma, ako se dobro secam.

Any means neccesary, Hallowed be my name, Something for the ages, No sacrifice no victory, i Bring the hammer down. Dovoljno je pet i ne smeta mi da se više skoncentrišu na nove pesme, jer ionako je album dosta dobar. Ali džaba kada znam da će svirati smornu Between two worlds u ultra kliše Legion. :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ni mislio da ce neko drugi na ovo da odgovori :)

:no:

Vau, morao si da prokomentarises.

Da, eto, ja sam odgovorila.

Sledeci put se mozete kladiti u roku od koliko sati cu da postujem ovde. :)

 

 

I da voli Joacimovu jaknicu bas bas :)

Da, volim njegovu jaknu, je l' ti smeta mozda? :razz:

 

smornu Between two worlds u ultra kliše Legion. :no:

To je prelepa balada, jedna od boljih pesama na albumu. :da:

E sad, sto neke smara, to je druga prica.

Mis'im, moze smoriti ako ti se u tom trenutku bas ne slusaju neke sporije pesme, al' moze i da odusevi ako ti dobro dodje posle nekoliko brzih pesama. :da:

Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam kod frizera u BLICu video intervju sa Joakimom Kansom. Naslov `Svet je pun pozera`. Kad nisam umro nikad necu. Nisam imao vremena da procitam intervju :mrgreen:

 

Jel moze neko leba mu da mi preprica intervju na 202ci sa Sabatonom i Bladbaundom (vec kapiram da je to neka tragi komedija ispala ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

citam sad neko kaze da je Joacim Cans imao 2 operacije? kada, zasto, i zaaaasto??

Pa 2 operacije glasnih zica neke 2005 i 2006/7 ne znam ni ja tacno kada, ne secam se. Ima je nekih problema, ne znam sta, dal polipe ili ko ce ga znati koj kurac. U svakom slucaju, kad je odradio tu prvu, pa se zakomplikovalo i ispalo da mora jos neku, bilo je pitanje da li ce uopste moci da peva vishe. Tako sam barem citao na netu, jbg nisam hteo da ga smaram sa time, a i nisam se setio da ga pitam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

citam sad neko kaze da je Joacim Cans imao 2 operacije? kada, zasto, i zaaaasto??

 

Znam da se pre koju godinu potukao u nekom baru, citah to negde - lik ga je opizdio flasom u glavu i malo je falilo da ga oslepi na jedno oko, mozda je to u pitanju...

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da se pre koju godinu potukao u nekom baru, citah to negde - lik ga je opizdio flasom u glavu i malo je falilo da ga oslepi na jedno oko, mozda je to u pitanju...

Joj da, znam za to. Secam se te price.

 

Neki lik ga je u baru napao (iliti pukao flasom, k'o sto Talvi rece) dok je bio valjda sa devojkom, i onda je on ustao da se obracuna, ili je odma' isao u hitnu (nemam pojma :) ).

 

Al' pretpostavljam da mu se nisu zbog toga zeznule glasne zice. :)

 

 

U svakom slucaju, jadan on, nije mu bas lako da izvlaci one visoke tonove, k'o sto je mogao ranije. Sad mu je verovatno malo smanjen opseg. Ne sme puno da se napreze oko tih visih tonova, tj. ne sme i ne moze da ih otpeva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...