Jump to content

Hammerfall


Narsil

Recommended Posts

Ja se slažem sa Grobom.Ništa specijalno,predvidljivo,i sto puta već odsvirano,ali nije toliko razočarenje.

Preslušaće se ovih dana još koji put album.Na prvo slušanje su mi ušli u glavu Any Means Necessary(zato što ima spot :)),Legion i Something For The Ages.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da se meni najviše sviđa album... Da se razumemo, daleko je ovo od remek dela miljama, ali nije mi potop totalni kao npr poslednja 2 Iced Earth-a. Za nijansicu je brži od prethodnika, najbolja pesma ubedljivo ona sa Jesperom, vidi se ko je radio na prva 2 kulta. Ali, sve u svemu - ipak predvidljivo do bola, već odsvirano odavno, mada par pesmica mi se sviđaju.

 

 

Brate Framing Armmagedon pa cak i Crucible Of Man su fenomenalni albumi, a za ovo 10 svetlosnih milja ispred!

Edited by Stormlord

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ови су подетињили начисто :)

 

Мада, ваљда смо и ми фанови криви за то помало, бем ли га. Кад им на церту иљаду људи урла бесмислене ложачке рефрене из седмог основне, и бенду некако вероватно уђе вода у уши и помисле како је то много добро, па само такве рефрене и песме праве :)

 

Додуше, нисам ишо на 1. концерт, а сад дефинитивно тек нећу.

 

Озбиљно сад, тону све више, нисам ни прошли мого да слушам.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Album je preslusan.

Na prvo slusanje nije nista posebno.

'Any Means Necessary' (valjda zat sto sam je ranije cula, pa mi je vec usla u usi) i 'Between Two Worlds' (bas lepa baladica, uz akusticnu) najbolje pesme, po meni. Za sad.

Da se zna, nisam ga bas pazljivo slusala, nego samo pustila, pa sta cujem, cula sam, tako da je moguce da su mi neke dobre pesme promakle.

Videcemo sta ce biti posle par preslusavanja.

Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Који су је курац обрађивали кад звучи готово исто као оригинал? Друга ствар, култне песме се не обрађују, јер не могу да буду боље од оригинала да јебе оца.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mogu!!!!!111

vaderov cover flag of hate-a je bolji od originala, bar meni, iako su mi kreator jedan od najomiljenijih bendova vader su tu stvar obradili odlicno... mada u stvari sve zvuci manje-vise isto sto samo je bolje odsvirana :)

Edited by Uruk Hai

Share this post


Link to post
Share on other sites

Који су је курац обрађивали кад звучи готово исто као оригинал? Друга ствар, култне песме се не обрађују, јер не могу да буду боље од оригинала да јебе оца.

 

Što je My Sharona kultna, u materinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ови су подетињили начисто :)

 

Мада, ваљда смо и ми фанови криви за то помало, бем ли га. Кад им на церту иљаду људи урла бесмислене ложачке рефрене из седмог основне, и бенду некако вероватно уђе вода у уши и помисле како је то много добро, па само такве рефрене и песме праве :)

 

Додуше, нисам ишо на 1. концерт, а сад дефинитивно тек нећу.

 

Озбиљно сад, тону све више, нисам ни прошли мого да слушам.

Brate veruj mi nije do nas tj. fanova, HF nikad nije imao neke tekstove, osim par balada, al da uzmu da odcepaju 'Dragon Lies Bleeding' 'Stronger than All' ili 'Destined for Glory' video bi reakciju fanova ... realno ja na koncert idem zbog Sabatona i Bloodbounda, ono sto su oni odradili je mnogo mnogo bolje od zadnja 3 HFa...

 

 

My Sharona je najvece govno ikada snimljeno, jedino gore od toga su Rijana i Britni Spirs.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate veruj mi nije do nas tj. fanova, HF nikad nije imao neke tekstove, osim par balada, al da uzmu da odcepaju 'Dragon Lies Bleeding' 'Stronger than All' ili 'Destined for Glory' video bi reakciju fanova ... realno ja na koncert idem zbog Sabatona i Bloodbounda, ono sto su oni odradili je mnogo mnogo bolje od zadnja 3 HFa...

 

 

My Sharona je najvece govno ikada snimljeno, jedino gore od toga su Rijana i Britni Spirs.

Zasto se ljudima ne svidja Chapter V? Bas je dobar album!

Mozda mi cak vise odgovara od prethodnih. Mis'im, prethodni njihovi albumi (pre Chapter-a) su odlicni, al' Chapter je stvarno sjajan.

Ni Threshold nije uopste tol'ko los koliko ga predstavljate, a sto se tice ovog novog, nisam bas zadovoljna (mada, nisu tu sve pesme bzvz)

No, mozda mi se promeni misljenje kad ga preslusam jos koji put.

 

Nego, primecujem, svi nesto idu zbog predgrupa.

Mis'im, jesu jake obe predgrupe, super su to bendovi, al' brate, jedan je HF. :rockdevil:

Em sto imaju sjajne pesme, em sto su likovi nevidjeni, i jos druzeljubivi. :bigblue:

 

A sto ti Neco tol'ko ne volis 'My Sharona'? Bas je cool pesmica.

Mislim da si je pominjao cim je izao spisak imena pesama na albumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Chapter V" mi je dobar, loshiji dosta od "Chrimson Thunder" koji je meni mozda i omiljeni njihov, posebno mi se svidjaju 'Fury of the Wild' i josh par zbog referenci na 'A Song of Ice and Fire' (Zanimljivo je da je Oscar potvrdio da imaju pesme povezane sa doticnim knjigama, a Joacim kaze da ne, i da ne cita nikakav Epic Fantasy :mrgreen: kao odlucite se. ). "Threshold" mi je bash bio onako razocarenje, mozda zato sto sam ocekivao mnogo vishe, sa tog su mi se izdvojile samo 3 pesme, 'Howlin with the Pac,' 'Fire Burns Forever' koja me na momente podseca na najbolje stare HF trenutke i 'Natural High', koja ima zarazn refren ali je realno slabija od svih 'udarnih' sa prethodnih albuma. I mislim da je Joacimov glas dosta slabiji nego pre, jeste da je imao valjda cak 2 operacije na glasnim zicama, shta li vec, ali on mi neshto slabije zvuchi, posebno uzivo, 2007me na MoR-u, pevao je poluprehladjen, znaci glas mu je pukao na drugoj pesmi, pola refrena su pevali kao back vokali Oscar i .. jebem li ga ko josh, bash je zvucao loshe i umorno i maltene kao da sve to radi preko kurca, podsetio me na Kotipelta u svom 'najboljem' (hint: ironija) Strato izdanju...

 

al sam se raspisao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne biste verovali koliko sam zapravo tuzhan shto moram ovo da napishem.

 

Djubre. Totalno djubre. Album je bash sranje jebote. Threshold je dobar album u odnosu na ovo. Koj kurac jebote, shta se desilo ovom bendu ? Odo da slusham Krimzon Tandr jebeno.

eto

dovoljno gasite temu :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja moram jos koji put da preslusam, sve mislim da mozda album nije na prvo slusanje.

Bar je tako bilo za Sonatu ('Unia').

 

Mada, vidim, svi se nesto razocaravaju.

Pretpostavljam da su neki od vas vise puta preslusali album (bar se nadam), i opet vam je los.

Na prvo slusanje, jeste los. Naravno, osim one dve pesme sto sam vec navela. Hocu tu baladu na koncertu! :rockdevil:

 

Nista onda, danas preslusavam jos jedanom, dvaput, pa prenosim utiske.

 

A Thershold je odlican album u poredjenju sa ovim!

Mis'im, ja Threshold volim, i super mi je album, al' ovaj... :no:

Bas steta... Jesu mi jedan od omiljenih bendova - u top 3, al' jbg. Kad ne ide, onda ne ide. Svi i imaju uspone i padove.

 

Pesme mozda i ne bi bile tol'ko lose, al' da je svaka na albumu nekog drugog izvodjaca. Ovako, kad su sve na istom albumu jednog benda, brzo se primeti se da jako lice jedna na drugu.

 

 

P.S. Ovo je 999 post. :mhihi::rockdevil:

Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...