Jump to content

Space Eater


RNA

Recommended Posts

Guest Brainsaladsandar Guuuz
Преслушао сам оно што сам скинуо с нета, додуше само једном, али за неки први утисак је довољно. Музика је феноменална, стварно ми се свака песма свиђа с те стране, али ми се вокал никако не допада. Чини ми се да је то превише танко за овакву свирку и да било много прикладније неком power бенду.

 

 

onda nisi dovoljno slušao taj muzički pravac, jer bi, da jesi, znao da upravo ovakav vokal ide po defaultu, npr. whiplash - insult to injury

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro nam dosao na forum, nije problem sto pises makedonski, razumemo se.

Prvo, hvala na pohvalama, znaci.

Drugo, pozadina teksta "bombs away" je bombardovanje 1999. kao i iza prve pesme, instrumentala "1999", kao i "Merciful Angel". Komplikovano pitanje za forum, ali ajde da probam ukratko. Srpski patriotizam, pre nego nacionalizam, mada je toj reci potpuno izvrnuto znacenje '90-ih godina na ovim prostorima. Pobornik sam price da svuda ima i dobrih i losih ljudi, kako u svakoj naciji tako i religiji, rasi, i bilo cemu drugom. Prvi sam ja pola Srbin pola Slovenac, nereligiozan, tako da ti je jasno da me zabole, ali veruj mi, osecaj kakav je bio ovde '99. se nadam da nikad neces doziveti i razumeti, tako da licno 100% stojim iza svakog stiha te pesme koju je napisao Bosko.

 

Nadam se da si me razumeo, kao sto rekoh, teska tema za forum.

 

Pozdravi Makedoniju!

Edited by Rizzen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest ZzombieE
Dobro nam dosao na forum, nije problem sto pises makedonski, razumemo se.

Prvo, hvala na pohvalama, znaci.

Drugo, pozadina teksta "bombs away" je bombardovanje 1999. kao i iza prve pesme, instrumentala "1999", kao i "Merciful Angel". Komplikovano pitanje za forum, ali ajde da probam ukratko. Srpski patriotizam, pre nego nacionalizam, mada je toj reci potpuno izvrnuto znacenje '90-ih godina na ovim prostorima. Pobornik sam price da svuda ima i dobrih i losih ljudi, kako u svakoj naciji tako i religiji, rasi, i bilo cemu drugom. Prvi sam ja pola Srbin pola Slovenac, nereligiozan, tako da ti je jasno da me zabole, ali veruj mi, osecaj kakav je bio ovde '99. se nadam da nikad neces doziveti i razumeti, tako da licno 100% stojim iza svakog stiha te pesme koju je napisao Bosko.

 

Nadam se da si me razumeo, kao sto rekoh, teska tema za forum.

 

Pozdravi Makedoniju!

 

 

 

Ок, јасно! Мала доза на патриотизам е сосема ок за мене, али национализам не!

 

 

Се гледаме... Можеби и на вирка во Скопје кога ќе ви се врати вокалот од војска. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Brainsaladsandar Guuuz

govorim o stilu pevanja, glas se svaki razlikuje i to je dobro, ovde je glas skroz u skladu sa muzikom i produkcijom, da im peva neki chuck billy bio bi dominantan u odnosu na sve ostale u bendu, ovako postoji jedinstvo, uklapanje, kako god i meni se sviđa

 

 

p.s. evo sad preslušavam ponovo, istina, u high pitched delovima mogao je biti malo jači, što bi rekli 'iz jaja'

Edited by Brainsaladsandar Guuuz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Produkcija...gitare super,bass dobar samo da je malo glasniji,ali bubnjevi su losi.Bas pedala pogotovo.Preterano ostra i jako tiha.Nema dubinu nikakvu,a u odredjenim momentima se uopste ne cuje.

Vokal je standardno dobar,i tu nema sta da se prica.

 

Sve je to ostavljeno za Remixed & Remastered Edition 2017 + 5 Unreleased Bonus Tracks

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

 

Prvi link ne radi

 

Ko ne moze da izdrzi do kupovine diska, moze skinuti album preko torrenta.

 

http://www.mininova.org/tor/923109

 

:opusteno:

 

 

Ne moze!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...