Jump to content

Holy Moses


RNA

Recommended Posts

  • 6 months later...

Kad se u BL otvorio 'No Name' CD shop (specijalizovan za metal), imao sam obicaj da pretrazujem katalog i trazim bendove sa zanimljivim imenima, pa sam tako (izmedju ostalog jel'te) narucio i Holy Moses, album World Chaos. I onda sam ga slusao 2-3 godine, pa sam negdje procitao da je vokal zensko... I nisam u to vjerovao dok nisam vidio svojim ocima. (A zestoko je bilo ljudima prije koncerta govoriti da Sabina ima 40 godina, niko nije htio da vjeruje...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za godine me ne čudi, ali kad je pogledaš malo bolje izbliza, vidi se da je naročito bolest ostavila na nju velikog traga. Da nije toga bilo, i dalje bi bila super riba. Neverovatno je koliko ona ima grub glas i kad priča. Zato sam morao prvo da je pitam da li je to posledica onakvog načina pevanja, ali je rekla da je uvek bio takav. Da ne poverujete.

Share this post


Link to post
Share on other sites

saznao sam za njih tek kad je bila njihova turneja tu, pa eto kasnije sam i nabavio "Disorder Of The Order". iako se ne mogu pohvaliti da slušam thrash nešto puno, kad-tad nabavim nešto... sam album je okej, mada nije me ostavio nešto extra oduševljenog. svirka je dobra, sabina ima pogan glas biggrin.gifa: a mislim da solo gitara izvlači sve (ritam je slabo producirana i odrađena)...

btw, dobar im je onaj trip sa stripom u bookletu biggrin.gifbiggrin.gifa:

favoriti su mi naslovna "Disorder of the Order" solo ubija, "Deeper" vrlo dobra ritam sekcija, "Princess of Hell" i možda još "Heaven vs. Hell"

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, ali najbolji metal je izlazio osamdesetih godina prošlog veka. Sem toga, "Master Of Disaster" koji sam ti preporučio je izašao 2001. tako da to ne bi trebalo da ti bude problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 11 months later...

U ala je ova tema mrtva...

 

Nego,ja se bas naprzio na Holy Moses,nabavio sam The New Machine of L. i World Chaos,mLogo dobri albumi,nije bas tipicno nemacka skola,ima i malo amerskih fora,a sta reci na Sabinin glas...Kvlt!Ovih dana cu definitivno da nabavim i Finished With the Dogs,kazu ljudi da je najbolji,mogu tek da mislim koliko je to dobro,a na leto u Bugarskoj ce se veselim uz Too drunk to Fuck i Near Dark icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...