Jump to content

Kamelot


Telcontar

Recommended Posts

Правиш грешку, драги пријатељу!

Разумем човека, њему је дупло скупље од свих нас да долази на концерте.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ово није исти ред величине, па неће бити ни иста атмосфера.

 

Zaista ne znam kakva je bila atmosfera na Maidenima, ali SKC ce dugo pamtiti ovaj koncert, jer atmosfera prosto nije mogla da bude bolja. Da je bila bolja, bilo bi nerealno.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedva cekam DVD.

 

E ovo bi stvarno bio zločin ne izdati nekad ceo koncert na nekom DVD-ju! Ja mislim da i oni sada žale što su se zajebali i izdali onaj iz Norveške! :D

 

 

Pošto su naši ljudi snimali, računam nešto, i ako se nikad ne pojavi kao oficijelno izdanje, ono... mito i korupcija... pojaviće se već jednog dana ceo snimak negde... :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam u prvim redovima... Brate ono juce je bilo fenomenalno! A ona Anne-Catrin Märzke je bash swatka, a ni Simona ne zaostaje (mozda sam jedini na ovom forumu koji ih je postavio ovim redom)... Bas je sve bilo doJAJNO i cak dobio autogram na promou i slikao se sa Kanom i Glenom... Hooray for me!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, da i da dodam - juce je bilo svakakvih bolesnika... bila je cak jedna koja je spopala lika koji je uhvatio neciji peskiric... kada ga se domogla, elegantno je utrljala neciji znoj (mislim da je peskirce Kanovo) pravo u svoje rosavo lice... proizvodeci zvuke euforicne grupi devojcice u ekstazi. Boles!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, da i da dodam - juce je bilo svakakvih bolesnika... bila je cak jedna koja je spopala lika koji je uhvatio neciji peskiric... kada ga se domogla, elegantno je utrljala neciji znoj (mislim da je peskirce Kanovo) pravo u svoje rosavo lice... proizvodeci zvuke euforicne grupi devojcice u ekstazi. Boles!

Ko li je to bio? :lol: Nek' se javi, garant je ovdje. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, da i da dodam - juce je bilo svakakvih bolesnika... bila je cak jedna koja je spopala lika koji je uhvatio neciji peskiric... kada ga se domogla, elegantno je utrljala neciji znoj (mislim da je peskirce Kanovo) pravo u svoje rosavo lice... proizvodeci zvuke euforicne grupi devojcice u ekstazi. Boles!

 

Fuj :puke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam u prvim redovima... Brate ono juce je bilo fenomenalno! A ona Anne-Catrin Märzke je bash swatka, a ni Simona ne zaostaje (mozda sam jedini na ovom forumu koji ih je postavio ovim redom)... Bas je sve bilo doJAJNO i cak dobio autogram na promou i slikao se sa Kanom i Glenom... Hooray for me!

 

E stvarno, ova devojka koja je pevala prateće je strava! Posle koncerta, gore kod busa, fino se ispričala s' fanovima... Koliko sam ja iz prikrajka razumeo, nigde na ovoj turneji nije videla takvu energiju "all hands in the air" i slično kao kod nas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam tu.. Da, bas je to rekla, zapravo bila je zbunjena da nam je toliko bilo do jaja, zato sto kad je bila (ne secam se gde, mislim u Nemackoj) bilo je do jaja ali opet je ovde bukvalno 100% publike skakalo i pevalo njihove pesme. (U par trenutaka sam bolje cuo nas nego njih!). E sada, tu je uvek blago povladjivanje publici, mada opet, cini mi se da je bila iskrena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovo bi stvarno bio zločin ne izdati nekad ceo koncert na nekom DVD-ju! Ja mislim da i oni sada žale što su se zajebali i izdali onaj iz Norveške! :D

 

To sam i ja rekao majke mi i mislim da su to stvarno pomislili..

Ja mislim da ce to biti izdato na onom Bonus DVD-u sto su planirali da izdaju kao Limited Edition albuma "Ghost Opera"

Edited by Killing Floor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...