Jump to content

Kamelot


Telcontar

Recommended Posts

Jebi ga, sta znam, meni je setlista bila vrh. Drugi put smo ih cak nagovorili da sviraju Fourth Legacy, pa opet bude bolja atmosfera na novijim stvarima. Jesmo mi stari fanovi najglasniji, ali novih je vise, sto se i sada na In Flamesu pokazalo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sieges vise nigdje ne sviraju. Nazalost, slazem se za taj album, ali ja sam matori fan, kao i ti. Vecina najvise voli Black Halo, i to je toliko ocigledno. Leti vrijeme.

A tebi je od sada zabranjeno postovanje na ovoj temi, jer kad vidim tvoj post negde, uvek pomislim da ce poceti sa onim: Terra Nostra ponosno predstavlja...". Dakle ovde od sada samo kad bude najava Kamelot koncerta :pivopije::meshuggah:

 

Leti vreme, dobro kazes. A novi fanovi vole nove albume, tako je to uvek, oni su se upoznavali sa tim bendom uz novije albume, padale su tu prve emocije, prvi poljupci, prvo rezanje mp3a devojci za rodjendan, prvi sex...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sad Zoll ako pogledas set listu sem 2-3 pesme sa karme i fourth-a nema nista. Sieges nije bio i njihova najbolja pesma Expedition, a da ne pricam o Rhy Din,Shadow Of Uther itd.

Da, u pravu si, meni su se malo "pobrkali lončići" nešto :)! Za Fourth Legacy i Karma-u je i meni krivo što nisu više stvari svirali, al jbg, kapiram da kako vreme prolazi, tako će sve manje stvari sa tih starijih albuma svirati... osim naravno nekih neizostavnih hitova... uostalom, tako valjda i većina drugih bendova radi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno, kad su počeli 4th Legacy na koncertu, veoma malo nas je krenulo da se gubi. Mislim da je čak i na pesmama sa novog albuma bila veća ludnica.

Da su ostali u tom ranom fazonu, koncert bi im bio neki UG za najzaluđenije fanove, kao što je Circle II Circle npr, ne bi bilo ni govora o onoj ludnici u velikoj sali.

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, u pravu si, meni su se malo "pobrkali lončići" nešto :)! Za Fourth Legacy i Karma-u je i meni krivo što nisu više stvari svirali, al jbg, kapiram da kako vreme prolazi, tako će sve manje stvari sa tih starijih albuma svirati... osim naravno nekih neizostavnih hitova... uostalom, tako valjda i većina drugih bendova radi...

 

Ma, prica nam je kao kod matorih Maiden fanova... Nista kao Paul Di'anno, sve je smece posle Powerslave (ili jos gore, posle Killers :) ) A ne kontamo kako je nekome ko se prvi put sreo sa Kamelotom, pa cuo Black Halo.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bi se zadovoljio samo sa jednom `Shadow of Uther` sa tih starijih ... :mrgreen: Ali meni ne smetaju ovakve set liste, volim ja 4th Legacy, ali volim i nove albume, tako da mogu da sviraju shta god hoce, meni ce biti super. Ako cemo vec u neki 'underground' eto neka bude Uther i Across the Highlands :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni sa tog live nikad ne moze we are not separate da dosadi, doduse to je samo bonus pesma, nije live snimljena. A sa dvd-ija elizabeth mogu da gledam po milion puta. :da:

 

 

edit: sa dominiona je troubled mind meni isto ekstra pesma

Edited by Ash

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde i ja da se pridružim ovoj veseloj družini pominjanjem pesama koje ne vidim da je još neko pominjao.

 

Rise and shine A-le-xandriaaa! :rockdevil:

 

Prva 2 albuma sam tako skoro slušao da uopšte ne mogu da se setim pesama :) , a sa Siege šta ono beše posebno do yaya, Millenium valjda, Irea... Fak, moraću da slušam ovih dana. :) Ma Karmu i 4th bih u fazonu cele. ;)

A mogao bih da iskopam i još koji bootleg, imam samo 3 komada, od toga samo 2 matora, ali + 2 Conceptiona doduše. :mrgreen: (hails to Windrider što ih je iskopao :) )

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...