Jump to content

Rage


Elldamar

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Slušao neko Almanac onaj? :haha:

Cela ova Smolskijeva ideja sa projektom sa tri pevača je baš preambiciozna. Niti Rage toliko popularan bend trenutno, niti on sam za sebe da može toliko da opravda troškove sa ovom povećom postavom. A još gore što sam materijal stvarno ništa specijalno. Bolji od poslednjeg Rage-a sve u svemu, ali ne od Stringsa i svih onih prethodnih.

 

With that said, od novog Rage-a još manje očekujem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Prvog CDa se malo plasim ali sam skinuo momentalno zbog bonusa, specifically zbog obrada, da budem konkretan zbog Rush obrade.

Brat Peavy drugi put u karijeri obradjuje Rush pored toliko bendova, respekt veliki. Lepo zvuci Bravado.

So yeah... Rush. Bend nad bendovima, tri boga na zemlji.

Devil strikes again cu vec preslusati.

Edited by Grobodan

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sasvim pristojan ovaj novi Rage album, i definitivno najbolje ovogodišnje izdanje od starije nemačke postave.

Sećam se pre nekoliko godina kad sam smatrao Peavy-Smolski-Teranna postavu za dream Rage tim za novi milenijum, eto ostade samo Peavy i pored gorkog ukusa koji su ostavile priče oko razlaza sa Viktorom ovaj album mi je ostavio Rage na poziciji benda koji drži decenijama svoj kvalitet i nikad nije izbacio nekakvo smeće. Dakle ipak se nisam trebao bojati jer ovo Peavy-ju nije prvi put da kompletno izmeni postavu i preživi. Što se tiče muzike, mislim da je sam naziv albuma throwback na Sent by the devil pa je otprilike jasno da se vračaju u pre Victor eru.

Ova tranzicija iz sympho voda mi se na papiru sviđa, u praksi naravno da nikad neće stići stare radove ali ima ovde kao i uvek nekoliko jakih hitova kao naslovna, Back on Track ili War (favoriti albuma), nijedna u suštini nije za baciti, odgovarajuće je trajanje albuma.... tekstovi su pomalo drek ali to je mana koja ih prati celu karijeru.

Sve u svemu, kad se saberu očekivanja i dobijeno prijatno sam iznenađen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ovo mu trenutno dođe, po računicama bitnih postava, 5. Rage inkarnacija. Istina da je Peavy gosn Rage, ali neke crte svuda mogu da se povuku i različiti zvukovi išli sa različitim muzičarima... Pa valjda i zato mi na kraju dana i nije toliko žao što Peavy opet sa nekim novim radi. Eno ima Naughties Rage nazvan Almanac. A biće očigledno i late 80s/early 90s Rage sa Refuge :haha:

 

Ovaj album mu dođe nekako safe Rage varijanta. Nit je vamo nit je tamo, nit je sympho, nit je thrash, nit je power, fini hitići, ubode se po koji dobar riff i solo. Nema iritantnih pesama o tome kako Peavy voli heavy metal, to je uvek za pohvalu i ocenu više. Bezazlen album potpuno :]

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 6 months later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...