Jump to content

Almighty Ravendark


Novaliis

Recommended Posts

Da ne bi popio ban :) na temi gejgorota,cisto da dodam da je po meni najbolji metal spot koji nikad nece biti prevazidjen Morbid Angel God Of Emptiness.

Sto se tice bleka,nisam slusao sigurno mesec dana nista crno,najvise cepam neki metalcore tipa bury your dead i winds of plague.smorila me dubokoumna muzika pa sam presao na nesto primitivnije :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj da se naljutish Josife, ali HC, MC i DC imam itekako religiske tekstove, pa Heaven Shall Burn je anti-hriscanski bend . :)

 

Inače ona lista gore mi je takav prosek i umesto nekih album nekih grupa , zamenio bi sa drugim albumima istih grupa. Jedina ovakva lista koju sam ja klasifikovao kao dobra(mada mogla bi bolja ali teshko da ce neka lista potrefiti sve nashe ukuse) je definitivno ona IGNova lista top 10 BM albuma, a josh IGN je sajt za recenziju hardweara, softweara i igara. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Secam se da su ono jednom u Metal Hammeru :) :) :) uporedili Dark Funeral sa Agnostic Front-om jer "odrzavaju stvari na realnom nivou", sta god im to znacilo u black metal konotaciji. :) Mada, imajuci u vidu da je bubnjar DF-a svirao u Raised Fist-u, ima tu neke veze. :) Znam mnogo ljudi koji vole hc, ali vole i black i death metal, ti pravci ipak imaju stosta zajednicko mada je sama izvedba skroz drugacija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...