Jump to content

Testament


RNA

  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Meni su i Gathering i Demonic skroz dobri albumi, a licno mi se najvise dopada zvuk sa Formation of the Damnation i voleo bih da ovaj album sto ce d'izidje 2010. bude slican njemu...

 

P.S. Nemoj sad da mi se javi neki tr00 metalac i da mi kenja o Legasiju i Orderu, to je sesn'esti Testament u odnosu na ovo gore pomenuto :bigblue:

 

Legacy!!! Order!!! Grrr!! Blaa!!! :mad:

 

 

Nemam ja nista protiv prva 2 albuma, ali su mi previse 'old-skul' (ne znam kako ni da nazovem) za moj ukus... Da nema tih novijih radova Testament bih svrstavao u grupu thrash bendova koje slusam povrsno... ofc cas' izuzecima :D

Jeдино Demonic, Low и The Gahtering могу да преслушам од почетка до краја без проблема. Не волим олд скул треш.

 

 

Old school je zakon.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

????

Daj nemoj se zajebavati sa takvim izjavama čoveče, moderator si ipak ;) jedan je

testament-the-new-order.jpg

Mrtva trka.

 

Sad ide onaj deo kad Kuruz i ja kazemo: "The Gathering". :da:

To je već stvar ukusa.

Vas dvojica volite novije albume, ja volim starije albume i starije devojke. :haha:

Edited by Divlji Tigar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja volim piletinu, ali i matore albume.

Lepo je Grob prezentovao omot. Znači, sve slabije slušam death metal, black skoro da nikada nisam ni pratio, osim par bendova, ali smislim da The New Order spada u TOP10 najboljih metal albuma. Jebem li ga zašto, mnogo ga volim, od Eerie Inhabitants do Musical Death. 40 minuta savršenstva proleti dok si rek'o keks.

Možda ne nosi sa sobom neku posebnu dubinu u vezi tekstova, oni se lako vare, ali onakvi rifovi, solaže, celokupna atmosfera...Šteta što se takve stvari više ne prave.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
Мени су бољи "стари" албуми, најбољи The Legacy. У суштини, кад погледам онако реално сви дојајни бендови имају и дојајне прве албуме...Ево по мени одлична ствар, у комплету, за рилекс. icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

сви дојајни бендови имају и дојајне прве албуме

 

Tacno! Ali za razliku od vecine tih "dojajnih" bendova, Testament je i u 90im bio dosledan svojim dostignucima iz ranijih perioda. Kao primer cu navesti pre svih album "The Gathering", koji je po mom misljenju potpuno van svog vremena, i najbolji je album te godine (kao i 3-4 godine ispred/iza 1999.).

 

http://www.youtube.com/watch?v=YW2KAfTVa-g

Edited by El Pistolero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad ide onaj deo kad Kuruz i ja kazemo: "The Gathering". :da:

Тај и Low. Фантазија. Одмах до њих је и Demonic. Не волим стари треш, рани радови Тестамента неупоредиво боље звуче на First Strike Still Deadly.

Edited by Куруз брате
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je Testament medju omiljenim bendovima, al' Low, Ritual i Demonic mi se uopste ne svidjaju. Al' zato Gathering sabija, kao i ovaj novi album.

 

рани радови Тестамента неупоредиво боље звуче на First Strike Still Deadly.

 

Zvuci bolje zbog tehnologije i tih stvari, al' to nije to...Mada, Reign of Terror je dobra.  

Edited by Zoidberg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...