Jump to content

Testament


RNA

  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Definitivno se slazem sa vecinskim stavom sto se albuma tice...jebacki dobar album,ali sam ipak ocekivao vise nakon onakva dva singla.Naravno,rec kao razocarenje se nikako ne moze upotrebiti,vec samo da su prve dve pesme koje smo culi dosta jace od ostatka albuma,sto naravno ne znaci da je ostatak slab.Naprotiv,prepun je odlicne muzike.Izdvojio bih fantasticnu Cold Embrace,fenomenalna pesma (kakav refren ima,sunce ti krvavo jebem),koja u principu i ne zaostaje po kvalitetu za prva dva singla.Ostatak pesama je nesto slabiji,ali i tu ima sjajnog rokanja,meni licno se jebeno svidjaju Rise Up i Man Kills Mankind,opasne pesme.Takodje,meni licno je FOD u kompletu bolji od novog albuma.Sve u svemu,dobili smo jedan odlican album,koji uz Overkill i Exumer spada u sam vrh ovogodisnjih thrash izdanja.

Obrade necu komentarisati,nebitne su.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda i treba da se slegne malo, sto ti kazes, ali meni je FoD bolji od ovog posle prvog slusanja...

 

FoD bas zvuci kao reunion album. u onom smislu, nismo dugo snimali zajedno, ajde da probamo da iskopiramo ono sto smo ranije radili.

 

ovo zvuci kao da su malo opusteniji i kao da su opet malo navikli jedni na druge sto se tice kreativne energije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Управо га преслушах.Класичан тестамент албум,ништа спектакуларно.Колко се чекао и најављивао очекивао сам да ће да одува све живо али није баш тако.Песме су ми све некако сличне (на ово прво слушање) и албум је по мени превише дугачак.То су ми једине замерке.Могли су опуштено да га ставе на око 45 минута и изазвао би исти ефекат. Не кажем да је лош већ да је то класичан тестамент који је већ толико препознатљив.Од тих новијих албума,gathering ми је и даље не превазиђен

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па тако нешто.Мада и не разумем шта ће им оне обраде.Мого је албум опуштено да прође и без тога.Нисам нешто навико да они раде обраде.Пре бих разумео да неко одради као обраду њихове песме.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakva jebačina od albuma. Očekivao sam malo "Souls Of Black" tripa već po omotu, i stvarno je tu. Dosta hitova, sve super odsvirano i isproducirano, ima materijala da se sluša i sluša. "True American Hate" mi je najbolja sveukupno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izdvojio bih fantasticnu Cold Embrace,fenomenalna pesma (kakav refren ima,sunce ti krvavo jebem),koja u principu i ne zaostaje po kvalitetu za prva dva singla.

 

po meni, takodje, pesma koja se najvise istice na ovom sjajnom albumu. mozda je za nijansu slabiji od formation, ali opet :rockdevil:

 

Obrade necu komentarisati,nebitne su.

 

vala, scorpions obrada izuva iz cipela. kreativno zamraceno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...