Jump to content

Testament


RNA

  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Let Go Off My World? Da. Mislim..kudos to that song..ali alone in the dark bre!!

 

I da..Billy je mnogo dobar frontmen..dok ne progovori! Svaka druga rech mu je fuck...'fuck yeah'...'fuck'...'fuck yeah London!"...itd. Ali sa druge strane, cenim da ima najbolji trip od svih frontmena sa air-gutiraingom i air-drummingom..meni se barem svidja to hehe.

let go of my world je do jaja stvar. jedinu pesmu koju bi ja izbacio sa koncerta, ako bih već izbacivao je sins of omission. dobra je stvar ali ima mnogo boljih stvari sa tog albuma tipa greenhouse effect ili blessed in contempt ili perilous nation.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne! ali, NE dirati Sins Of Omission! Mnogo do jaja stvar...

Let Go je kul pesmica, ali za onako tight koncert mi nikak ne lezi, a posebno kad znam da nekih pesama nema tu..

 

I meni je to jako simpaticno, a tako se i ja ponasam dok slusam muziku :bigblue:

 

Haha, e pa upravo zato! :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Testament mozda nema losu pesmu jer se kroz celu karijeru drzao unutar thrash, thrash/heavy i thrash/death zvuka i nije se izdrkavao kao neki(sad mi je eto u glavi 'Remains' :) ), ali da ima dosta mediocre pesama ima..i to cenim da bi mogao da se napravi cela setlista od takvih srednjih pesama Testamenta, a to bi onda bio, mislim, tek jedan osrednji koncert.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam da li sviraju ijednu pesmu sa "Low". Ne verujem da bi Aleksa hteo da svir abilo sta sto sam nije odsvira, sto ce reci zakljucno sa "The Ritual". U prevodu, to bi znacilo pa-pa "Low", "Demonic" i "The Gathering".

Share this post


Link to post
Share on other sites

let go of my world je do jaja stvar.

 

 

jedinu pesmu koju bi ja izbacio sa koncerta, ako bih već izbacivao je sins of omission.

 

BOG TE JEBAO.

:ph34r::ph34r::ph34r::ph34r::ph34r::ph34r::ph34r::ph34r::ph34r::ph34r::ph34r::ph34r::ph34r::ph34r::ph34r::ph34r:

 

Inače, Live in London, šta znam.

Žao mi je što je prostor rupa, pa nije to prava bina gdje se može pomjerati, nema postolja za bubanj.

Ali jako dobro zvuči.

 

Elem, mogli bi komotno da ubace koju sa Low, ako sa njima bude Tempesta, to je 4/5 Low postave.

Ali naravno, Skolnick neće pristati na to.

 

A Chuck, ono između pjesama, ipak on nije ludi Pavel. :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podseti me sta je Pavel radio, ne secam se najbolje.

Svašta nešto, koliko sam pročitao, ali, između ostalog (sudeći po živom albumu iz 1997), mnogo je volio riječ "FUCK", a možda još više riječ "HEAVY".

 

Elem, The Cult ne rade puno, tako da ima prostora, samo da bude bilo volje. :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svašta nešto, koliko sam pročitao, ali, između ostalog (sudeći po živom albumu iz 1997), mnogo je volio riječ "FUCK", a možda još više riječ "HEAVY".

 

Elem, The Cult ne rade puno, tako da ima prostora, samo da bude bilo volje. :muzicar:

A, na to si mislio? Pa, sta da ti kazem, svi metal pevaci se vrte po tako nekim sablonima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...