Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

ś

 

:):):):):) x10^9

 

Надам се да ће Вучинић бити здрав за ту утакмицу, то јест, надам се да неће морати да иде у шпитаљ.

Edited by Nolalothcaragasint

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i nema baš, ali nadajmo se najboljem :)

 

Odbrana je slabiji dio... Na sredini su npr. Branko Bošković, Simon Vukčević, Mirko Raičević(kapiten Budućnosti), a u napadu Burzanović, Vučinić, Purović, Jovetić...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јоветић и Вукчевић су будале.

Пуровић и Вучинић су одлични.

 

 

Иначе, ако се деси нешто непредвиђено са Боратима, а чему узрок буду српски Борати који се поново, на неки волшебан начин, налазе у тиму (пре свих, Тришовић и Короман), онда омаленом Баскијцу треба изломити ноге и протерати га из Србије.

Мислим, не могу да верујем да није звао Илића (капитена ;) )

Edited by Nolalothcaragasint

Share this post


Link to post
Share on other sites

PICKA!!! Da li sam se prevario ili je Clemente zvao Kezmana?

 

Ma ako ne dobijemo kazahstan sa bar 0:2, najgora smo reprezentacija... :da:

 

A i da udjemo na evropsko prvenstvo, zapasce nam neka francuska i dace nam opet 6 komada... mi smo extremno losi... tamo sa nekim budjavim reprezentacijama igramo jedva 1:0. Tuzno je to... :sad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Није звао Кежмана, истини за вољу, морам признати да Кежману баш и не иде у последње време, не игра, не даје голове. Наравно, ми га волимо јер је Жлезди увек завлачио, али не заслужује позив...

Илић не да заслужује, него је СРАМОТА што га није звао. Циганска посла. Капирам да хоће да продају Тришовића, па он мора да игра.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шта је, кој мој, запео са овим Тришовићем?!

Дечко одиграо 2-3 утакмице, од 50 покушаја центаршута, прошло је 4 - за шта он треба репрезентацији?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Georgijev: "Zvezda je moja greška"

Vezni fudbaler Crvene zvezde i reprezentacije Bugarske Blagoje Georgijev izjavio je na okupljanju nacionalnog tima da je napravio grešku u karijeri prihvatanjem poziva najtrofejnijeg srpskog kluba.

"Imam sad probleme u Crvenoj zvezdi, ali izdržaću još dva meseca. Posle toga, ističe pozajmica i pronaći ću drugi klub. Smatram da sam pogrešio sa transferom u Crvenu zvezdu," rekao je Georgijev bugarskim novinarima.

Georgijev je priznao da se njegovo nezadovoljstvo javilo tek nedavno.

"U početku je sve bilo u redu, sada je mnogo drugačije. Pregovaram sa nekoliko ekipa iz zapadne Evrope, verujem da će uskoro biti sve završeno. Nadam se da pauza neće ostaviti traga na igru u reprezentaciji," kaže Georgijev, a prenosi "Sport".

Blagoje Georgijev je poslednju utakmicu u "crveno-belom" dresu odigrao protiv Vojvodine (0:3), kada je u igru ušao u 65. minutu.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar je on igrac... samo ste vi cigani pa ste ga ukrali partizanu... vama on nije trebao uopste... :da: Partizanu je on bio neophodan...

 

Steta sto nije otisao u partizan

 

Anyways RS osvaja 2x krunu opet

 

A liga shampiona=Teшко

 

Мада бих волео наравно

 

Само да опет не налетимо на јебени милан

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dragoljub Jeremić tužio Partizan

Nekadašnji prvotimac a još uvek fudbaler Partizana, Dragoljub Jeremić, predao je tužbu Arbitražnoj komisiji FS Srbije, piše dnevni list Sport. Jeremić je, tri meseca pre isteka ugovora, tužio Partizan zbog "neizmirenih obaveza iz četvorogodišnjeg ugovora potpisanog 2003. godine".

"Dug je nastao za vreme dok nisam bio na pozajmicama, jer su me u tom periodu plaćali grčki Panseraikos, zatim i skopski Rabotnički. Proveo sam u Partizanu 17 godina, pa zaista nisam ni sanjao da bi klub koji nosim u srcu mogao prema meni da se ponese na ovakav način, da ne poštuje ono što stoji u ugovoru," rekao je Jeremić za Sport.

Jeremić, koji je već dugo daleko od mesta u prvom timu Partizana, kaže da je pokušavao da problem reši bez suda.

"Duže vreme pokušavam na sve moguće načine da stupim u kontakt sa njima, da nađemo rešenje i izbegnemo Arbitražnu komisiju i povlačenje po štampi. Ali, oni su se arogantno i bezobrazno ponašali i bio sam prinuđen da ih tužim. Da je cifra manja, pa i da možda oprostim, ali nije mala. Imam dvoje dece, živim od fudbala, samo tražim svoje," kaže Jeremić, koji tvrdi da ima svu potrebnu dokumentaciju i da mirno čeka odluku Komisije.

Jeremić je poslednjih nekoliko sezona igrao kao "pozajmljen igrač" u grčkom drugoligašu Panseraikosu i prvaku Makedonije Rabotničkom.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не зависи од нас...

 

Одиграо сам навијачки тикет, К1 Партизан, К2 Хувентуд, победа Типсаревића и порази хрватских тенисера... :)

Ако све дође, напићу се, иако је Пост... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema nista od prolaska dalje, veceras zavrsavamo uspesnu sezonu u Evropi. Dace bog da dobijemo nekog sponzora pa da iduce godine udjemo sa jos jacim timom.

 

Vaterpolisti dobili zabare 6-3

Edited by Strahinja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da ne zavisi od nas. Nisu nam velike sanse, ali je ljudski nadati se.

 

Наравно да се надам. Мада, волео бих да игра неки Србин у Хувентуду, па да има мотива да се рспуца, овако су нам мале шансе, а Ф4 је у Атини.

 

Него, иде ли Будућност у УЛЕБ? Може ли Задар да их престигне?

Такође, има ли херојски Грбаљ из Радановића шансе да се пласира у европска такмичења? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...