Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Нема везе, биће боље следеће сезоне. Ваљда ће се до следеће продати клуб и ваљда ће га купити Дивац и Даниловић, а онда нема краја успесима...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Зато Том де Мул не маши. Ма, погледај стадион, знаш да су наши балерине, коме је до игре по овом блату...

 

Лола више не сме да пуца пенале, нема он концентрацију за то...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јел' извалио неко да лик који је са прозора, са ортаком, гледао утакмицу има на зиду заставу Металике? :rockdevil: Сцена је приказана пред крај утакмице, око 85. минута.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc sam gledao oba basketa do pola 3 chetvrtine..prva tekma partizana ove sezone a da je nisam odgledao do kraja...jbg ipak nisam tol'ki mazohista..a i vise je na to imao uticaj mech oly-huv. jer kad videh onih 15 poena razlike samo mi se smracilo...jbg, mozda nismo u top8..al smo po ucinku od 24 ekipe u top 10 sigurno :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Миладинов синовац (Милан Пршо) дао гол за кадетску репрезентацију. Биће играч од њега, изгледа, нису се преварили аналитичари. Надам се да ће прећи у Партизан док је млад јер ће га борати упропостити...

Наравно, на истој тој утакмици три гола је дао наш Петар Шкулетић, наша школа (а поникао у Сутјескиној школи) и понос, који је изгледа одлучио да игра за Србију, а не за ЦГ.

 

Што се Лоле тиче, чекајте, он ће вас пунити годинама, тек ћете имати разлог да га мрзите...

Edited by Nolalothcaragasint

Share this post


Link to post
Share on other sites

Crnogorci žele pobedu za istoriju

Subota, 24. mart 2007. 11:14

 

Fudbalska reprezentacija Crne Gore odigraće u subotu sa ekipom Madjarske prvu prijateljsku utakmicu, otkako je Fudbalski savez te zemlje 27. januara primljen u Evropsku fudbalsku uniju (UEFA).

 

Crna Gora će na stadionu u Podgorici u 18 sati početi meč protiv šestoplasirane ekipe iz C grupe kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2008. godine. Za utakmicu je štampano 11.000 ulaznica, ali interesovanje znatno premašuje kapacitet stadiona Budućnosti.

 

"Siguran sam da ćemo pobediti, samim tim što imamo veliku želju da se našoj publici prikažemo u što boljem svetlu. Naša volja će biti presudna na ovom meču", kazao je kapiten reprezentacije Crne Gore i napadač Rome Mirko Vučinić.

 

Selektor Zoran Filipović je na konferenciji za novinare istakao da nema dilema oko sastava, ali da ipak ne želi da ga saopšti.

 

"Važno je da su svi igrači na treninzima videli šta se očekuje od njih i koje taktičke varijente imamo. Mislim da su spremni na sve izazove. Dilema oko sastava tima nema, ali ipak ne bih da otkrivam startnu postavu", kaže Filipović.

 

On je, medjutim, podsetio da se tim ne može stvoriti za nekoliko dana, već da je za to potrebno barem pet-šest meseci.

 

"I pored toga, uveren sam u pobedu zbog motiva igrača, zbog entuzijazma na tribinama, zbog želje da se pokažemo u najboljem svetlu", rekao je selektor Crne Gore.

 

Vučiniću će, kako saznaje agencija Beta, društvo u špicu napada praviti pojačanje Crvene zvezde i bivši kapiten Budućnosti Igor Burzanović.

 

"Očekujem trijumf. Publika će nam uliti dodatnu snagu da dodjemo do njega. Imamo dobar tim koji može mnogo", optimista je Burzanović.

 

Prvoj zvaničnoj utakmici Crne Gore prisustvovaće i novoizabrani predsednik UEFA, legendarni Francuz Mišel Platini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...