Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Мајоре, бојкотује се југ на храму фудбала (који ће и званично бити затворен). На гостовања се иде и ишло се. Овај дерби је гостовање.

 

Што се тиче кошарке, јеби га, више и нисам очекивао. Ваљда ће се неко отворити и купити нормалног плеја.

 

Што се тиче Манчестера, оно је срамота, мада од тих острвских цигана више нисам ни очекивао. Увек сам говорио да су Енглези већи цигани од Шпанаца.

 

Што се тиче Ливерпула, жао ми Барсе. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

CSKA-Partizan Belgrade 67:44

Cutite?

 

Ja nisam dolazio par dana pa evo me tek sad :P

 

Ma...CSKA jebe sa odbranom..Huventud su isto totalno zatvorili u drugom poluvremenu u prvom kolu...mi smo lepo igrali prvo poluvreme, oni su se odvojili mostly zahvaljujuci sutu za 3(6/9)...a ne znam koj nam kurac bi u napadu u drugom poluvremenu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

U je.. , nemoj da me plasis , necu moci da spavam.Jel znate onu pesmu Toni Montana , deset godina je proslo...

 

Mislis na onog navijaca Liverpula? Pa vi cigani ste stvarno cigani, navijate za brdo klubova.

Dobro, Major se izuzima iz ovoga...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

6:0 у хокеју, мајсторица. Играмо са Вошом у финалу. Има да вас откинемо сутра, начуо сам приче да сте продали сезону.

Шакота остани. :lol:

 

Е, да, победите курвате, ако сисе нисте. Ваљаће и вама, а нама нарочито. Нема више Ф4 и Ф8 у гумарској. Сад се игра на две победе, а боље пласирани је домаћин у мајсторици, наравно.

Како ће вам ваљати?

Ако победник гумарске буде ишао у ЕЛ, онда можда и ви, кукавци, испуните дугогодишњи сан и заиграте у ЕЛ као другопласирани у домаћој лиги. :) Мислите о томе.

Edited by Nolalothcaragasint

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...