Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Za to sam čuo da je nameštaljka.Takođe sam čuo da će Banat sledeće nedelje pobediti Hajduk i to u Kuli,ako Hajduk sutra izgubi od Partizana.Ako Partizan pobedi,a verovatno hoće,ja stavljam pare na Banat za nedelju dana.

Manchester United 4-1 Bolton Wanderers

Tom nesrećnom Boltonu je Mančester spakovao osam golova ove sezone.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predpostavljao sam da ce OfK-Zvezda biti namesteno.

Isao sam da gledam Vojvodina-Smederevo, najgora utakmica na kojoj sam bio.Nikad losiji fudbal nisam gledao.Nijedan igrac nije znao da doda, da primi, da sutne...strashno zaista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Havijer Klemente objavio je spisak igrača pred dve kvalifikacione utakmice, sa Kazahstanom 24. marta u Alma Ati i Portugalijom, četiri dana kasnije u Beogradu.

Na Klementeovom spisku su 22 imena, četvorica debitanata i samo trojica napadača. Najveća 'gužva' je na sredini terena, gde su zbog toga što Dejan Stanković ima parne kartone i neće igrati u Kazahstani, čak desetorica igrača.

Na spisku se nalaze golmani Stojković i Avramov, igrači odbrane Marković, Rukavina, Krstajić, Dragutinović, Tošić, Vidić i Stepanov, igrači sredine terena Duljaj, Kovačević, Stanković, Ergić, Trišović, Koroman, Janković, Kuzmanović, Babović i Krasić i napadači Pantelić, Žigić i Lazović.

"Naši ciljevi su jasni. Mi u Kazahstan idemo da pobedimo, a iz iskustva znam da je takvu utakmicu najteže dobiti", rekao je selektor Havijer Klemente.

On je podsetio da će dodatni problem za naše reprezentativce biti loš teren i što će Kazahstan sigurno igrati defanzivno.

“U takvim uslovima svaka reprezentacija ima problema i naš tim mora pokazati karakter protiv protivnika koji je inače slabiji od našeg državnog tima”.

Selektor Srbije je posebno govorio o potrebi uvodjenja mladih reprezentacija u državni tim. On ne samo da time brine o budućnosti državnog tima već želi da, pre svega, pružanjem prilike mladim igračima poveća konkurenciju u timu.

"Za svako mesto u timu imamo nekoliko alternativa. Na mestima na kojima smo slabiji želimo da uvedemo mlade igrače i zato su u naš državni tim pozvani Rukavina, Kuzmanović, Babović, Krasić i Janković.", dodao je Klemente.

Dejan Stanković će igrati samo u drugoj utakmici sa Portugalcima, ali će trenirati sa ostalim reprezentativcima do odlaska u Kazahstan i posle njihovog povratka iz Azije. U međuvremenu će raditi u Milanu sa svojim klupskim drugovima.

U Fudbalskom savezu ističu zadovoljstvo što je na 10 dana pre utakmice protiv Portugalije na Marakani već prodato 30.000 od 50.000 štampanih ulaznica.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebote , ala smo moćni , pa mi sve utakmice možemo da namestimo , e da čuo sam da je derbi namešten , zbog kladionice , što se tiče poziva na pivo nisam bio u BG-u , kao ni prethodne dve nedelje

 

Nisam bio na ferki , to je za mene davno,davno prošlo vreme , mnogo sam mator za to , mada bez starca ...Elem da se vratimo na trenera , eto šta znači ime u fudbalu , samo kažeš Zvezda i Kuper doleće pa alo bre , kada ćete vi da imate takvo trenersko ime.

 

A ti Rekoba reče da Vlasina ima slab napad , a vidim da ovaj bemba li bemba , otkude tija ispade , kude ga bre najdoste

 

Što se košarke tiče , stojim iza svega što sam rekao , a mogu da se upustim opet u detaljne analize ali neću da smaram , znači nije Partizan dobio utakmicu zato što dobro igra već je Huventud izgubio utakmicu , i dalje nema pozicionih napada i akcija nego se igra stihijski , sve je to alibi igra , mršavo,mršavo

 

Inače ko hoće na marš na Kosovo može da se prijavi kod Familije Srbskih Navijača

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ђоковић глатко прошао у финале Индијан Велса, 'ладно ће ући у првих десет следеће недеље.

Цигани изгубили у рукомету, сад смо на +2 (је ли тако, Мајоре?).

Пораз у гумарској нећу да коментаришем, како победник те лиге не иде у ЕЛ, она није битна. Битно је првенство.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ti Rekoba reče da Vlasina ima slab napad , a vidim da ovaj bemba li bemba , otkude tija ispade , kude ga bre najdoste

Па имали смо слаб напад јесенас, а куде су овога нашли, куде би ја могја да знам. Зимус је промењена управа, дошао нови тренер који зна нешто и играчи који умеју да трче и даду гол што обећава да ако наставимо овако на крају можемо и да продајемо утакмице...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo nesto vezano za zvezdu i partizan tj. ove smesne poraze

Postoji prica za zvezdu da je ona tekma protiv vojvodine prodana,

jer su vojvodini bili potrebni bodovi za plej of! U zamenu za to bi zvezda trebala

da uzme svih sest bodova protiv voshe u tom plej ofu. E sad pitanje je koliko je

ovo istina, al sve ce se videti u narednim tekmama!

Ja bih to povezao i sa ovim porazom partizana od hajduka, jer hajduku

koliko znam isto trebaju bodovi za plej - of!

Mene ovo nista ne cudi, znam samo ranije za zemun u ranijim sezonama

mi smo pred neke tekme znali i kojim ce rezultatom zemun izgubiti!

I sad zamisli odes na neko gostovanje, predjes 100, 200, ili 300 km da bi

gledo svoj omiljeni tim i pred utakmicu znas da ce izgubiti, i onda se

ovi smradovi iz FSS-a kao cude zasto

nema publike na stadionima :no:

Edited by Little Butcher

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa pazi sad, nisam ja napisao da je tekma 100% namestena.

Jedan covek nam je rekao pre tekme Zvezda - Vosha, da ce biti

dvojka zbog tih bodova za plej-of. Ne mora to nista da bude tacno, jer je

to informacija iz trece ruke, a sve ce se videti u nastavku prvenstva tj. plej-ofu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ух, мајку му, како је напољу добро време за фудбал ...

Сунце, 15-20 степени, сува земља, травица ... :wub:

Јебеш га, од кад нисам играо фудбал ...

:cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...