Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne moraš da nastaviš, ali sport je sport, nije bitna nacija...

 

Moram da nastavim, ali samo mi odgovori na ovo? Ako Kosovo dobije nezavisnost, pa siptari igraju svoj fudbal na nasoj teritoriji. Da li je to sport?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neću ovde, ne želim da izazovem da me napljuje ko god stigne, mada ti maločas poslah pp, iz kog si možda mogao da shvatiš šta mislim o takvim stvarima...

A i vučeš me za jezik, pošto je politika zabranjena, pa ćeš onda, kad ti odgovorim, da me warn-uješ!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neću ovde, ne želim da izazovem da me napljuje ko god stigne, mada ti maločas poslah pp, iz kog si možda mogao da shvatiš šta mislim o takvim stvarima...

A i vučeš me za jezik, pošto je politika zabranjena, pa ćeš onda, kad ti odgovorim, da me warn-uješ!

 

Naravno da necu, pitao sam te normalno i trazim normalan odgovor, a ne da poludis.

 

Znaci kazes "jeste za mene je to sport"

A ja bi odgovorio "Ok tvoja sramota, a ne moja"

Ako kazes "Ne, nije to za mene sport"

Ja bi napisao "Naravno da nije"

Edited by SHABANCINA JEE!

Share this post


Link to post
Share on other sites

:D Nema sanse da svi timovi za koje navijas pobede... tako je uvek... odma se oprosti od para.

 

Победили, само што ја нисам одиграо. Дочекала ме иста прича у кладионици па сам, глупан, одустао и направио неки тикет за 100 динџи (и даље сам у животу)...

 

Odvratni ciganski Milan. Mamu im jebem....

Izgrizla sam usne i zube i sve shto moze da se izgrize. :mad:

Strashno.... Milan.... !

 

Веронико, зар ти пратиш "игру"?

 

 

Што се тиче текме, жабарски цигани добили енглеске цигане плус што је била много досадна утакмица.

Битније је што смо добило Посилипо и штоје Јеца прошла ову...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesam li ja jedini koji misli da je maleni serator prvi gol dao rukom?

Ucinilo se i meni kad je pao gol, ali kad su ponovili, lepo se vidi da ga je slucajno lopta odvalila u vuglu :no:

Drugi udarac ka golu i tako u mrezu... :no:

'bem ti fudbal i srecu. :mad:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grobarima svaka čast za vaterpolo!

 

Ovi Milanezi jebote....Pa njihove šiptarske boje mi nikad neće biti simpatične...

A i tako iritantno mi idu po živcima...Nisu trebali ni da uđu u LŠ,a osvojili su je...

Nikad nebi mogao da navijam za takve jadnike...Povrh svega onaj berluskoni im je predsednik!!!

 

Igraćemo grupu sa njima sledeće sezone (ZVEZDA) i dobiti ih!

 

LIVERPOOL!!!

 

100000x bolji navijači...

Ako ništa,onda mi je zbog njih najžalije...

Da se razumemo,ja u Engleskoj navijam za mančester,malo je kontradiktorno da gotivim i Liverpool,

ali CRVENA je CRVENA!!!

 

A što se tiče one tekme protiv Minhena na marakani i finala u Bariju...Uvek se naježim kad to gledam...

A tek onaj sjajni komentar Glupojka Pantića!!!

 

:pivopije:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nemam nista protiv italijana ali kada vidim onog Inzagija zivot mi se smuci...Vecito uvalja neki glup gol. Ne znam da je i jedan njegov pogodak bio cist i plod znanja. Vecito je ili na granici ofsajda ili ima srece koliko je tezak ili mu se lopta nekako dokotrlja u noge. Uzas. Da mi je samo jednom videti da muski raspali po lopti sa dvadesetak metara rekao bih da je igracina ali ovako... Jos kada sam video kako se bacaka po terenu kada ga je lopta napucala pred sam kraj, mislio bi covek da su mu sva rebra polomljena, a posle minut trci kao da nista nije bilo. Bezobraznijeg lika na terenu jos nisam video.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nemam nista protiv italijana ali kada vidim onog Inzagija zivot mi se smuci...Vecito uvalja neki glup gol. Ne znam da je i jedan njegov pogodak bio cist i plod znanja. Vecito je ili na granici ofsajda ili ima srece koliko je tezak ili mu se lopta nekako dokotrlja u noge. Uzas. Da mi je samo jednom videti da muski raspali po lopti sa dvadesetak metara rekao bih da je igracina ali ovako... Jos kada sam video kako se bacaka po terenu kada ga je lopta napucala pred sam kraj, mislio bi covek da su mu sva rebra polomljena, a posle minut trci kao da nista nije bilo. Bezobraznijeg lika na terenu jos nisam video.

Heroj svih slabića i muvatora.

 

Highlight utakmice su 2 momenta:

Prvi kada inzagi dobija loptu nesto vise od 5 metara od gola. Sledi totalna panika i bezanje prema aut linijji, sve u fazonu "sta da radim, sta da raaaadim" :lol:

Drugi kada mu u sred sesnaest lopta prolazi kroz noge.

Meni jos uvek nije jasno kako je taj "igrac" tamo gde jeste. Pa on ne ume da vodi loptu, ne ume da dribla, da shutne, zna samo da postavi nogu pred loptu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...