Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

 

Mrzim Nadala, boze, kako mi je odvratan. Ima neku neandertalsku facu, a znam da se puno devojaka lozi na njega. Svim srcem sutra cu navijati za Federera mada su sanse izjednacene za pobedu i Nadal igra jebeno dobro (na sljaci, jedva cekam da ga vidim na Vimbldonu, crk'o). Male su razlike izmedju prvog i drugog tenisera sveta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Volela bih i ja to vise od svega, ali ce biti tesno. Kaze se za Nadala da je najbolji igrac na sljaci ikada, to me plasi :bigblue: Dobio ili izgubio sutra (nadam se izgubio), bice mi odvratan zauvek!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mrzim Nadala, boze, kako mi je odvratan. Ima neku neandertalsku facu, a znam da se puno devojaka lozi na njega. Svim srcem sutra cu navijati za Federera mada su sanse izjednacene za pobedu

 

Pametno zboris, svaka cast :pivopije:

 

Ana ima male sanse da dobije Enan, realno, mada, nikada se ne zna...

 

Partizan je dobio FMP sinoc, nadam se da ulazimo u finale...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Каквих комбинација овде има, Боже мили... :confused:

Људи 'ладно навијају за Партизан, Ливерпул и Надала... ИСТОВРЕМЕНО!!!

 

Јесам ли ја једина особа којој је одвратно то што та циганчина пре сваког сервиса вади гаће из дупета? Или сам само ја то приметио...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ana je vise srecom pobedila Sarapovu jer je ova nenormalno puno gresila i mislim da ce Ana sad da izgubi. Ali nikad se ne zna...

 

Istina je, Nadalu su stalno ruke u dupetu :) A jos me neopisivo nervira kad pocne da stenje (i to jos pre zavrsetka prvog gema), jbt k'o da hoce da umre na terenu! Al' zato Federer ne ispusta ni zvuka (jako lepo igra).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Каквих комбинација овде има, Боже мили... :confused:

Људи 'ладно навијају за Партизан, Ливерпул и Надала... ИСТОВРЕМЕНО!!!

 

Јесам ли ја једина особа којој је одвратно то што та циганчина пре сваког сервиса вади гаће из дупета? Или сам само ја то приметио...

 

Sve je moguce, ima raznih ljudi, takvo je vreme doslo...

 

Mozda cigancina tako pozdravlja svog momka u publici :)

 

 

Mogla bih da kazem da Djokovic igra skoro dobro kao i Nadal medjutim jedina mana je to sto se jako brzo umara i nije mnogo precizan.

 

Tacno. I kogao bi cesce da izadje na mrezu posle dobro odigranog udarca, vidi se da nema jos sigurnosti na mrezi i osecaj da napadne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto sam i ocekivao, tacno se vidi ko je iskusan i ko je odigrao mnogo finala a ko je prvi put u ovako velikom finalu pa je prisutna nervoza i mnogo gresaka. Da ne spominjem ocajan procenat servisa...

A bilo je 1-0 i 40-0 na Anin servis, posle toga sve se okrenulo...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...