Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

Mislila sam na pravog pacova. Ima toga u pet shopovima, na zalost uglavnom kao hrana za zmije. Nasla sam danas u jednom pet shopu, uzecu ih za 7-10 dana dok prestanu da doje. Pacovi su, nasuprot misljenju vecine, divni, pametni i verni ljubimci. Steta sto ih ljudi ne cene vise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pacovi su, nasuprot misljenju vecine, divni, pametni i verni ljubimci. Steta sto ih ljudi ne cene vise.

Jesu vrlo inteligentni, ali umeju da popizde i, sto je karakteristicno samo za njih, jedina su vrsta koja napada coveka kad se oseti ugrozenom. Sve druge vrste (glodari ili ne) nikad ne napadaju nego se iskljucivo brane. Naravno ne racunam grabljivce koji te gledaju kao rucak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislila sam na pravog pacova. Ima toga u pet shopovima, na zalost uglavnom kao hrana za zmije. Nasla sam danas u jednom pet shopu, uzecu ih za 7-10 dana dok prestanu da doje. Pacovi su, nasuprot misljenju vecine, divni, pametni i verni ljubimci. Steta sto ih ljudi ne cene vise.

 

Joj lepote, i ja ih volim, aj kada budeš uzela okači sliku :da:

 

4 ih ima.2 muzjaka i 2 zenke.Mali su,jbg mala rasa.

Ruski terijer od 2 dana je 4 puta veci :lol:

 

Pa koliko su stari sada? Deluju baš mlađano :wub:

A terijere sam videla koliko su visoki kada odrastu, tako da verujem da su poveći i kad su bepci :lol:

 

Moj Vuk lepo napreduje, a i zubici su mu sve ostriji :wub:

 

Ajde neku novu slikicu da vidimo napredak ;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Nisu gluposti, potvrdio je drugar iz lichnog iskustva...

Takodje uzeo da prochuva kornjachu drugaru, dok je na ovaj na moru, stavio je u akvarijum pored svoje, i zatekao ga horror prizor kad se vratio...

Njegova kornjacha, kao neshto veca i agresivna, bukvalno je raskomadala ovu drugu...

Sve shto je od 'pridoshlice' ostalo je otkinuta glava i oklop sa dopola pojedenim telom...

 

 

Auu strashno!!!

E ovako ja se nisam usudila da ih stavim u isti akvarijum upravo zbog toga shto nisam znala kako ce Tosha (moja kornjacha) kao veca i krupnija odreagovati a nisam zelela rizikovati...pa sam uzela i priblizila akvarijume(da se stakla dodiruju) chisto da vidim reakciju...ali nije je bilo :confused: Tosha je da tako kazem ignorisao novo drushtvo... :)

 

Ja takodje imam hrchka i chistim kavez i menjam piljevinu svako veche...ne znam da li tako treba ,prosto tako praktikujem jer ipak ona vrshi nuzdu svakodnevno (pa ako zelish da izbegnesh "mirishljavu sobu" :D )...a pravo je zadovoljstvo imati hrchka za ljubimca tako su mala i savrshena stvorenja... :wub:

 

Ja se razmishljam da mozda uzmem i morsko prase...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajoj jadna mačka!

Odmah sam isključila, nisam mogla da gledam :(

Ja bih njegove vlasnike zatvorila na par godina da skontaju kakvi su debili, i zabranila im da u životu uzmu da se staraju o nekoj životinji.

Mislim ja volim kada su životinje podgojene, ali ovo je strašno :icon_ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajoj jadna mačka!

Odmah sam isključila, nisam mogla da gledam :(

Ja bih njegove vlasnike zatvorila na par godina da skontaju kakvi su debili, i zabranila im da u životu uzmu da se staraju o nekoj životinji.

Mislim ja volim kada su životinje podgojene, ali ovo je strašno :icon_ne:

 

Ma njih treba ugojiti do jedno 270 kg pa da vide kako je to!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...