Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

jaooo :(

 

Jedan moj hrchak slomio nogu nekako. Ne znam uopshte kako je to uspela (zenka, ime Kiki), ali ono visi pod chudnim uglom. Dusha me zaboli kad vidim. Najgore od svega je to sto ne reaguje kad pipam da vidim gde je sjebano, niti se cima kad hoda. Kao da joj nije nishta, a eto, tu nogu ne koristi :(((((

Share this post


Link to post
Share on other sites

poklonila sam sestri belog miša za rođendan.

kako je to bilo pametno stvorenje da ne veruješ.

 

obožavali smo ga. svi redom...

 

dođe i podigne glavicu da ga maziš

onda okrene drugu stranu

 

 

voleo je politiku da cepka i da pravi kućicu od parčića.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jaooo :(

 

Jedan moj hrchak slomio nogu nekako. Ne znam uopshte kako je to uspela (zenka, ime Kiki), ali ono visi pod chudnim uglom. Dusha me zaboli kad vidim. Najgore od svega je to sto ne reaguje kad pipam da vidim gde je sjebano, niti se cima kad hoda. Kao da joj nije nishta, a eto, tu nogu ne koristi :(((((

 

Joj. :( Je l' si video kod nekog veterinara šta kaže? Mada, kod nas su slabo obučeni veterinari za glodare. :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj. :( Je l' si video kod nekog veterinara šta kaže? Mada, kod nas su slabo obučeni veterinari za glodare. :|

 

nijedna veterinarska ambulanta u gradu se nije specijalizovala za sitne (EGZOTICHNE!) zivotinje, pa je onda palo reshenje da se ide na veterinarski fakultet. No, tamo nije bilo interniste, tako da je lechenje u kucnoj varijanti. 'bem ti zivot :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hrčak mog druga je imao naviku da gricka neke (tadašnje) dnevne novine. Nedugo zatim je umro. :(

 

Drug je pretpostavljao da je od toga. Mada, on je isto govorio da je hrčak bio sklon samoubistvu, tako da...

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

nijedna veterinarska ambulanta u gradu se nije specijalizovala za sitne (EGZOTICHNE!) zivotinje, pa je onda palo reshenje da se ide na veterinarski fakultet. No, tamo nije bilo interniste, tako da je lechenje u kucnoj varijanti. 'bem ti zivot :(

 

Mogu da ti posaljem na pp broj veterinara koji jeste specijalizovan za sitne i egzoticne zivotinje, iz BG je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hrčak mog druga je imao naviku da gricka neke (tadašnje) dnevne novine. Nedugo zatim je umro. :(

 

Drug je pretpostavljao da je od toga. Mada, on je isto govorio da je hrčak bio sklon samoubistvu, tako da...

Ne znam da li je od toga, ali znam da nema olova. Nekad se u stamparstvu koristio olovni slog, ali olova nije nikad bilo u boji, a i olovni slog se vise ne koristi, a to i nije tema. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hrčak mog druga je imao naviku da gricka neke (tadašnje) dnevne novine. Nedugo zatim je umro. :(

 

Drug je pretpostavljao da je od toga. Mada, on je isto govorio da je hrčak bio sklon samoubistvu, tako da...

 

verovatno... meni je kanarinac pre par meseci od toga uginuo... :( joooj, sto mi nedostajeeeeeeeeeeee.

 

E a sto se tice tog samoubistva, drugu se papagaj nekako obesio xD. Verovatno je ipak bilo slucajno (: ...

ali je sigurno grozan osecaj bio kad je dosao kuci i zatekao ga kako visi na kanapcicu skroz umotan oko vrata... =/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje mackice nesto krenuo sut ovih dana.

Macor kija (bio u skitnji po par dana uzastopno) i slini po ceo dan, a matora pokupila gliste :)

Tako da sam njoj dala lekice da izbaci to, a ovog sam utoplila i dobija mnogo toplog mleka :D Ni decu da imam nebih se toliko mucila i brinula :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje mackice nesto krenuo sut ovih dana.

Macor kija (bio u skitnji po par dana uzastopno) i slini po ceo dan, a matora pokupila gliste :)

Tako da sam njoj dala lekice da izbaci to, a ovog sam utoplila i dobija mnogo toplog mleka :D Ni decu da imam nebih se toliko mucila i brinula :wub:

E, moj macak je pre 2 nedelje kijao i nekako cudno uvijao glavu. Par dana sam mu ujutru i uvece oralno davao 3 kubika (ako se tako maze) Sinacilina i ozdravio je od toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...