Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

Psi inace obozavaju da se samosakate. :P

 

pa ti mozes svog psa da odvedes na sakacenje...a ne verujem da tvoj pas moze tebe da odvede kod hirurga da te sakati...ili moze? :razz:

 

 

maltretiranje zivotinje jer ti se dize da pas bude opasan,zajeban ili slicno je neprocenjiva vrlina...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Зар то није противзаконито?

 

И зашто пушташ да ти ико касапи пса?

 

Уопште не разумем.

 

U mom selu nije :)

Vise nam se svidja pas sa kupiranim usima nego onako klempav...Deluje blentavo... Mada dok sam ga vodila kod veterinara i gledala kako srecan trckara bilo mi je tesko...malo falilo da otkazem sve...Ali jbga...Posle mi je bilo jos teze kada sam ga videla onako udrogiranog i iskasapljenog...Ali danas se vec bolje oseca...Poceo je da jede a moze i da hoda :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pas dobija anesteziju prilikom secenja usiju i repa,psiha psa je takva da ce on vise da pati ako ga ne izvedes u setnju i ako se ne poigras sa njim nego da mu kupiras usi ili seces rep.

Ja sam mojim terijerima sekao rep jer lepse izgledaju,a to secenje se radi oko 12-te nedelje zivota i ne ostavlja nikakve posledice.

Sad mi dajte jos jedno 3 miliona minusa :haha:

Rotvajer i Doberman sa repom?Mora da se salite

Share this post


Link to post
Share on other sites

Molim za pažnju! Muško štene boksera staro 4 meseca traži vlasnika! Odgajivač ga je poslao na veterinarski fakultet da ga uspavaju zbog problema sa kičmom, ali Dr. Neša Andrić ga je operisao o svom trošku i sad je na putu da se potpuno oporavi. Još 10dana će biti na fakultetu, dok mu skinu konce. Mole se svi zainteresovani da se jave na Veterinarski i raspitaju. Štene je PRESLATKO!!!!

 

'ajde ljudi da ga udomimo :wub:

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa moze to da se sredi...drugar se bavi teraristikom i akvaristikom,pa ima svega...jedno vreme su bile kod mene 2 tarantule...samo sto je to meni dosadno...zabode se u cosak i tu kulira...redovno ima ta "presvlacenja"...jedino sto mu dodje zanimljivo je kada uporedjujes te kosuljice sto odbaci,pa mos da vidis napredak...a i cimanje je oko hrane...jede ta neke bube,koja otprilike moras da lovis...imas tu jos i neka merenja temperature,mora da u terarijumu bude vlage...blabla...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa moze to da se sredi...drugar se bavi teraristikom i akvaristikom,pa ima svega...jedno vreme su bile kod mene 2 tarantule...samo sto je to meni dosadno...zabode se u cosak i tu kulira...redovno ima ta "presvlacenja"...jedino sto mu dodje zanimljivo je kada uporedjujes te kosuljice sto odbaci,pa mos da vidis napredak...a i cimanje je oko hrane...jede ta neke bube,koja otprilike moras da lovis...imas tu jos i neka merenja temperature,mora da u terarijumu bude vlage...blabla...

 

А, је л' продаје само тарантуле? Или још неке живуљке? И које су цене?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...