Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

Ako su vakcinisane i ociscene od parazita ne mogu. Deca koja odrastu uz ljubimce imaju bolji imunitet.

A te fore trudnica u kuci macka iz kuce, to je vrli srednji vek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://tinypic.com/player.php?v=2vxj3hx&s=7

 

Borgor incestaš u akciji (da napomenem još jednom,majka mu je trudna bila,da se primetiti) :bigblue:

 

A evo i Dark-a kako siluje Borgora :D Dark-u ne zameram,on je omatorio pa jebe sve što hoda

al Borgor,on je totalno nastran :bigblue:

 

http://tinypic.com/player.php?v=122kj9y&s=7

Edited by Memento_Mori

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam samo sklon gledanju ovakvih stvari i umiranju od smeha (samo sa životinjama da se razumemo),neko ko se razume u životinjke jednom

reče da je ovo normalna pojava kod njih a inače video sam i kerove i zečeve pa čak i puževe golaće (nisam uspeo da skontam dal su obadva mužjaka) al nisam zabeležio :haha:

 

A nisam ih ja terao da budu pederaši i kurve a pritom i skloni incestu :haha: I onda posle meni neko kaže da sam ja bolestan

a gledaj njih šta rade :haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sam video samo jednom u životu i davno jako i nisam imao net tako da se baš nisam zainteresovao za puževe... Možda mi to bude pitanje na testu opšte kulture :haha: Jednostavno ubi me radoznalost,naravno da

ne uživam u takvim stvarima al eto smešno mi i interesantno a pogotovo kad vidim tako nešto,a to je retkost(nisam imao ni mob tad da barem uslikam ako ne već da snimim)... Kao što npr idem na roten čisto da vidim šta sve ljude može da snadje,a i volim crni humor (a ko ga ne voli),uvek se može naći neka smešna strana toga.A što se ovog ostalog tiče,to je sve čista sprdnja,svako ima svoj ukus :pivopije:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam tri mačeta stara mesec dana, jedna ženka (sivo-prugasta) i dva mužjaka (crni sa belim njuškama, šapama). Pametni su i slatki, što je najbitnije. :D

 

Ako neko želi da preuzme komad ili tri, neka se javi ovde ili na PM. Obezbediću slike. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam do skora imao 9 macica, ali sam ih udomio sve, a ovako imam 2 domaca macora, jednog sijamca macora i dve macke. Na leto planiram da uzmem kolor point persijsku macku.

 

Himalayan%2BCat%2BBreed%2B4.jpg

 

A ovako izgleda moj ljubimac macor Milan

Edited by Slavic_Blood
  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam pitanje vezano za macice.

 

Nedavno mi se macka omacila, i jedno mace ima konjuktivits. Tek sam jutros provalila, jer je jedno mace progledalo pre par dana a ovome su oci i dalje zatvorene i kao da ne moze od gnoja da ih otvori. Da li smem da mu pazljivo ocistim oci kamilicom i ukapam kapi za konjuktivits ili da vodim kod veterinara? U pitanju je bas malo mace pa nisam sigurna da li smem da koristim kapi. :uhoh:

Edited by ~SilentWarrior~

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čišćenje očiju kamilicom više nego poželjno, možeš da mu stavljaš i hloramfenikol, neće škoditi, naprotiv, a možda i da se posavetuješ sa veterinarom.. zavisi šta je uzročnik konjuktivitisa, male mace često dobijaju to, ume i samo od sebe da prođe (virusni, alergijski, načuh i da ima veze sa glistama)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam moje samo umivao... posle spavanja im se sasuši pa im kapci ostanu slepljeni... štapić za uši malo nakvasim vodom i pređem preko očiju par puta koliko da se odlepe i otvore oči... možda to i nije bio konjuktivitis, možda su samo bili mnogo drljavi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...