Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

ova nasa lihvarska drzava oporezovala i kucne ljubimce...nisam znao do danas tu informaciju...nesto sam prokomentarisao da je na ulici enormno veci broj pasa nego pre par meseci,pa mi rekose da su oporezovani ljubimci...tako da oni koji nece da placaju su svoje kerove pustili vani...super...znam da je pre bio u kraju jedan copor pasa...sa njima sam se skoro pa i sprijateljio...imamo neki precutni dogovor,ja cu skrenuti glavu kada prolazim pored njih,a oni nece lajati na mene...super funkcionisalo...sada moram i sa ostalim coporima da gradim drustveno socijalni odnos...ako nisu neki zajebani...onda cu da gradim odnos cibe,mars u pizdu materinu,kus i slicno,a oni ce da reze...fala bogu,pa imamo azila,pa ce te odbacene zivotinje od nesavesnih vlasnika(koji su takvi jer je drzava lihvarska) moci da se lepo smeste...ne znam koliko je porez za godinu dana,al ljudima je puno i soma da daju...i ja sam malo preuvelicao,al stvarno ima vise pasa po ulici nego pre nekog vremena...mozda sam se i istripovao,pa mi ova prica o porezu na pse dobro dosla malo da pljujem drzava i da teoretisem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otprilike. Koliko je samo raznoraznih grupa, ljudi koji pomažu pri udomljavanju ljubimaca. Ako ih već neko neće, bez problema može da ih da na usvajanje. Eno na facebooku samo koliko imam prijatelja koji to rade, javi se skoro uvek neko ko je rad da udomi mače, kuče, ili šta je već. Ovako izbaciti kao poslednje govno životinju iz kuće, ne znam da li je to kažnjivo, verovatno jeste, ali, naravno, zakon se ne primenjuje :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Прича о избацивању животиња: Због тога је и забрањен увоз оних малих, калифорнијских, корњача. Хтео сам прошле године да узмем, али ми је лик то рекао, као да је и узрок томе што људи узму, па после не брину о њима, и мисле да ће им бити супер ако их оставе крај Дунава, Саве, било које реке. А с обзиром да то није њихово природно станиште...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...