Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

Mačor, zato je tako glavat. :)

 

A ker tj. keruša je mešanac jazavičarke i neznanog junaka. :haha:

Inače je jako umiljata i obožava da se mazi, a mačor je hejter, ne voli da se mazi, osim u retkim prilikama i to samo po glavi, ramenima i grudima, ako pipneš išta drugo vrlo rado će iskoristiti priliku da te krvnički ujede. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:wub:

 

Nisam čuvala, ali sam se jednom igrala sa njima i oduševila se. Mnogo su zanimljivi i ludi, ne spavaju puno, obraćaju pažnju na svaki ljudski pokret. Moraš da ih čuvaš u paru, ne podnose samoću. Imaju osetljiv rep, nemoj da kupuješ točkiće sa rešetkama, mogu da ga povrede. Treba im nešto za glockanje, jer im zubi stalno rastu i ako ih ne troše, mogu da uginu. To bi bile predostrožnosti.

 

Samo veliki i visok kavez ili terarijum.

 

Ja sad hoću degua, mama pala u nesvest :lol:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

- all you want al to je standardna stvar koju rade ljudi koji ih gaje iz ljubavi. Kod veterinara ce ga prvo uspavati sto daje 40% sansi za smrt a potpuno je nepotrebno jer glodari nemaju osecaj u zubima a onda mu skratiti na slican nacin i naplatiti vam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:wub:

 

Nisam čuvala, ali sam se jednom igrala sa njima i oduševila se. Mnogo su zanimljivi i ludi, ne spavaju puno, obraćaju pažnju na svaki ljudski pokret. Moraš da ih čuvaš u paru, ne podnose samoću. Imaju osetljiv rep, nemoj da kupuješ točkiće sa rešetkama, mogu da ga povrede. Treba im nešto za glockanje, jer im zubi stalno rastu i ako ih ne troše, mogu da uginu. To bi bile predostrožnosti.

 

Samo veliki i visok kavez ili terarijum.

 

Ja sad hoću degua, mama pala u nesvest :lol:

 

 

Drugar mi je rekao slične stvari. :) Stiže mi par Gerbila za dve nedelje, pa zato pitam. Reče mi drugar da se jako brzo razmnožavaju pa će biti i za poklanjanje. Samo ne znam gde ću da smestim silne kaveze i životinje. :udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...