Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

ovo moje cudo od psa ima tendenciju da jede mace.

 

А моје чудо од пса се плаши мачића. :icon_ne: Мачићи преслатки, к'о пуфне неке, тек проходали и прогледали, а моја џукела бежи од њих кол'ко је ноге носе. :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pas napada macku tek kada mu macka nesto uradi, sto ne zeli. Ni moj Ras nije hteo da juri macke, sve dok se neka macka nije nasla pametna, i krenula da mu jede granule, koje mu ostavim ispred kucice. Tako je jednu na'vatao, i jebao joj kevu, da se izrazim :D Od tada, juri macke na sve strane, i zahvaljujuci njemu, trava u dvoristu se oporavila, jer je bila unistavana od strane macjih izmeta xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha: ima ih i kod mene u kraju... ima ih na sve strane... al imam dve mačke, nemam energije za više, nego hoću kucu onako - rekreativno :) :)

 

 

Ja imam tri mačke, dva psa, hrčka, a uskoro stižu i Mongolski Gerbili kao podrška svemu tome. :)

 

Cela kuća cveta.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nabavi mu ježa. :mhihi:

Imam traume od njega i jezeva. Svake godine kad im je sezona parenja, ovaj ih lovi po dvoristu. I nece se smiriti dok neko ne izadje da izbaci jeza napolje. Jednom je zgrabio jeza u usta i posto je skontao da se zajebao baci ga meni na nogu. Zavrsila sam u hitnoj sa objasnjenjem "pas mi bacio jeza na nogu". Da, svi su mislili da sam normalna. :bigblue:

 

Uglavnom, Sunessence, tebi je svakako super. Mozes i macke da imas. :haha:

 

A sto se tice toga zasto napadaju macke, slazem se. Jedu njegovu hranu, piju njegovu vodu, plus mu ugrozavaju teritoriju. Ponekad mi i nije zao, znaju da ce ih napasti, sto su glupave pa se vracaju.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...