Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

дртина звана Конрад (по Конраду III Хоенштауфену :haha: )

цео дан се тегли по кући и лиже, ништа не ради, само лежи к'о Црногорац

има тек 7-8 месеци, а већ је крупан

01032013.jpg

Edited by Underkuruz
  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Керуша по имену Тина :zeleni:

615252_522630781099181_509003080_o.jpg

 

И њен потомак из другог легла,зове се Дарк :D

 

856640_590476624314596_1119688829_o.jpg

 

279976_253559758006286_8112068_o.jpg

 

48222_522631004432492_803643905_o.jpg

 

Moja sestra sa malom Antigonom ;) Ponosni sam vlasnik ove prelepe Maine Coon mace i bicu uspesna baba mackara.

IMG_20120401_1519277_zpsb33aea1d.jpg

 

 

Лепа ти је сестра :obrv:

Колико је тешка мачка,ако се сме знати?

  • Upvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Како није екстра класа? Одличан је, погледај какав став има и боју длаке, баш је онај прави класични амерички стафорд, само да су му мало дуже те беле чарапице :D

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

U sustini, dobar je ker, ali u to vreme kad sam se vise interesovao za pse i pratio tu materiju, nekako sam mu lako nalazio mane misleći da nije dovoljno dobar za izložbe, a i iskreno u tom svetu izlozbenih pasa, barem u ovoj rasi, vlada velika sujeta i postoje klanovi, i raznorazne budale se bave time i nameštaju izlozbe, a nisam ti ja za to...

Izvali mog omiljenog Amstaffa, nisam dugo pratio materiju, pa ne znam sta se sad desava...

http://www.castlerockamstaffs.com/junior.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super je Mojo. Obozavam americke staforde. Predivna rasa ako se postupa prema njoj kako treba. Sto se tice izlozbi, mnogo tu treba truda, volje, znoja i para uloziti... Ja sam mislio da mogu sa mojim Samoyedom da idem po tim izlozbama, al' skontao sam nakon prve da to nije za mene i za mog psa. Mnogi su nas, cak i par sudija koji su nam dali odlicne ocene, terali me da nastavim sa izlozbama... Ali, jednostavno, izlozbe su neka vrsta posla, i vode se samo psi od kojih ce da se prave legla, da se zaradjuje novac. I drze se samo po boxevima za oplodnju. Ni za sta drugo. Jbg, vecina ljudi na tim izlozbama ne gleda na te pse kao na svoje najbolje prijatelje, clanove porodice, vec na masinu za novac. Na zalost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па у праву си.

Мој кер је једном вођен на изложбу,било је још два стафорда поред њега,добио је петицу и треће место,али сам закључио да није довољно рађено са њиме на време па је сада јако тврдоглав,као и кева његова.Али је јако интелигентан...

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...