Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

Nisam čula da to ima, verovatno bih čula...

 

Ali pazi, ja imam koga da pozovem al ne bih sem u slučaju krajnje ALI KRAJNJE nužde, i to da stvarno mislim da postoji nešto što može da pomogne u roku od par sati tj do radnog vremena, a što ja ne mogu da pribavim sama.

Znam koliko su mi kolege koje rade po ambulantama izdrkane i izmučene, i samo im fali poziv u po noći. Ljudi su to. A mogu da mislim kako bi bilo da si on call celu noć uz sve uspaničene vlasnike, a kakvih sve ima...

Edited by Machka Naopachka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam čula da to ima, verovatno bih čula...

 

Ali pazi, ja imam koga da pozovem al ne bih sem u slučaju krajnje ALI KRAJNJE nužde, i to da stvarno mislim da postoji nešto što može da pomogne u roku od par sati tj do radnog vremena, a što ja ne mogu da pribavim sama.

Znam koliko su mi kolege koje rade po ambulantama izdrkane i izmučene, i samo im fali poziv u po noći. Ljudi su to. A mogu da mislim kako bi bilo da si on call celu noć uz sve uspaničene vlasnike, a kakvih sve ima...

 

Da skidaju po noci macke sa drveca :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

300px-Calyptorhynchus_banksii_(pair)-8-2cp.jpg

 

Lici na crnog kakadua, al' mi je kljun nesto cudan na toj tvojoj, mozda i nije crni kakadu...

 

Evo sad kad pogledah malo bolje, kresta mu lici na ovog, al' on ima crveno na obrazima... :haha:

 

200px-Probosciger_aterrimus-20030511.jpg

 

 

@Carli: Ne mora da znaci da nije tako tamna u prirodi, idite na vikipediju pa ceprkajte da vidite kakvi crni papagaji propasti tvoje postoje na svijet.

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na ove dve slike koje sam ja stavio nije prikazana ista vrsta.

 

Ne znam na kog crnog mislis?

 

Rekao bih da nije ovaj drugi, ovaj Palm Cockatoo, zato sto je njemu povrsina ovog crvenog bas velika, ali opet ovaj sa Oakove slike ima krestu kao Palm Cockatoo, a u ostalim stvarima lici na Crvenorepog Crnog (ovog sa prve slike).

Ima i manji kljun dosta od Palm Cockatooa

 

Neki crni kakadu jeste, a sad koji, jebes li ga

 

163694_178354745520385_2957225_n.jpg

Edited by Demon Seed
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...