Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

ne znam da li je do rase ili do karaktera psa konkretno, ja imam patuljastog snaucera koji sad vec ima 4ipo godine i i dalje se ponasa kao da ima 4ipo meseca, sa sve elektromotorom, superseckom i njujorskim hc bendom.xD. s tim sto je razmazenija od svakog steneta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Баш дуго нисам залазила на ову тему и - cuteness overload. :redface: "Тупче" је мед медени, а и овај малиша што учи да завија... :wub:

 

Иначе, једно стовариште близу моје куће је пре неколико месеци набавило штене кавкаског овчара као ноћног чувара. Иако још нема ни годину дана, огроман је. А ја обожавам велике псе. Играм се са њим од како је дошао ту као сасвим мали, па ме сад, наравно, препознаје и пушта да га мазим до миле воље, а пролазници ме гледају чудно што пружам руке кроз решетке, према њушци огромног пса који нон-стоп лаје. :haha:

 

Јуче је коначно научио да да шапу. А шапа му већа од моје шаке. :haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Sinoc videh neko mace s sjebanom sapom al je zbrisalo u necije dvoriste pa stagod. Nego me je to podsetilo da pitam ako nekad vidim neku zivotinju kojoj treba relativno hitna veterinarska pomoc a kasno je uvece gde ici? Znam da su pricali o uvodjenju hitne pomoci za pse i macke ali o tome nema ni reci. A zvanje veterinara van radnog vremena je 5000din + trosak oko zbrinjavanja povrede. Da li mozda ima neka 24/7 ambulanta gde su uvek tu? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...