Jump to content

Tattoo


blondie

Recommended Posts

Cool je ova fora sa svinjom, samo sto zavisi koji uzrast svinje su koristili, sto su starije to su deblje svinje i koza im je deblja pa se promene teze javljaju i teze registruju to mi prvo pada na pamet...

Sto se tetovaza tice sve je to super estetika, znacenje itd ali sama ideja da se ubrizgava nesto ciji sastav ne znas mi je malo scarry...

Za epidural mislim da je opusteno, jer kada se bode hipoteticki moze da se unese mala kolicina pigmenta a imuni sistem na to reaguje tako sto stvara granulome (cvorove), sto ja zajebano ako je epiduralni prostor u pitanju... ali kontam da je to vise ono teoretisanje nego real-deal prica, jer ta kolicina pigmenta se lako odstrani od strane imunih celija ;)

Inace jedno vreme sam imala trip da istetoviram Izidin ank (samo ovaj krug i rogove, a krug je crvene boje), ako bih radila to bi bilo malo i samo za moje oci i dusu.

 

Btw Carli dobar clanak ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Poprilicno sam uzbudjen sada za 15. tada mi je sledeci termin za saranje,uzbudjen sam jer tetoviram nesto sto sam odlagao godinama iz straha kako ce ispasti...

Sada sam skupio muda sto bi se reklo pa idemo,u pitanju je Chemical Wedding COVER Bruce-ov i jako je zajebana za uraditi jer je skroz nedefinisana,kontrast igra glavnu ulogu. Ali BEST ALBUM EVER tako da mora :).

 

11130391_687375904742377_546291965_n.jpg?oh=4c77b286c54fc23b0f34567ec654062e&oe=5528625A&__gda__=1428636103_1099af1bbac37c53e5d4dd711a225448

Edited by Lord Iffy Boatrace
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da.

 

Ma, koje crne tetovaže na prstima, u najvećem broju slučajeva se razliju ili nestanu.

Može da bude slatko, ali nije slatko kada posle dve-tri godine izgleda kao da je razmrljana hemijska olovka. Šteta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...