Jump to content

Vecne Slike-dobre I Lose


Gospa na Sivcu

Recommended Posts

Najlepsa slika je kada se ujutru probudim i vidim pored sebe osobu koju najvise volim na svetu sa velikim osmehom na licu i potom mu padnem u zagraljaj.

Ruzne slike mogu da se pronadju svuda, trudim se da ih izbegnem, mada nekada to nije moguce. Mozda neke neprijatnosti na poslu, nezahvalni ljudi, svakodnevne stresne situacije....

Share this post


Link to post
Share on other sites

setila sam se jedne lose slike od pre par godina....

 

prisla sam da pomazim jednu pufnastu slatku kucu i ona me je bas dobro ugrizla... takoreci, krenula je da vecera... icon_smile.gif

 

a vrhunac veceri - nigde nismo mama i ja mogle naci taxi kako bi otisle u bolnicu da primim AT zastitu... to vece je bila neka odlucujuca utakmica sa Hrvatskom..., i kada smo napokon posle 45 min uhvatile neki taxi, vozac je bila zena.... biggrin.gif

 

 

od tada izbegavam da mazim kucice u vreme svetskih prvenstava, derbija, finala, i sta ti ja znam cega sve ne.... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima dosta lepih stvari koje cu pamtiti.

Slike iz detinjstva su one najsladje slike.Ja u pesku sa drustvom,pravljenje pita od blata,prva voznja bicijkla bez tatinog nadzora,kartanje u kuci mog najboljeg druga,odlasci na more sa drustvom iz skole.....Prvi put kada sam prespavala kod decka,on kod mene...Svako novo zaljubljivanje... icon_redface.gif Ivan icon_redface.gif

 

 

Ruzne stvari ne zelim da spominjem...Ne znam za koju bih se odlucila,previse ih je... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slike iz detinjstva su one najsladje slike.Ja u pesku sa drustvom,pravljenje pita od blata,prva voznja bicijkla bez tatinog nadzora,kartanje u kuci mog najboljeg druga,odlasci na more sa drustvom iz skole...

Deca vise ne umeju da se igraju otkako kompjuteri vladaju...

To su prelepe slike... jurnjava, pravljenje satora, duvanje balona od sapunice, sakrivanje, blato, pesak, lastis (sto sam tek njega volela) i penjanje po drvecu...

Nikada necu zaboraviti kako je mene i moju drugaricu u drugom osnovne neki covek izlemao kada smo se popele na njegovo drvo tresnje... icon_smile.gif

A tek sto smo voleli da jedemo sljivcige... icon_smile.gificon_smile.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

znate li vi da su po teorijskoj psihologiji takve slike iz detinjstva genericke i generalizovane? pretpostavljam da imate pogled iz treceg lica na njih. a? a? a?

 

probajte sa detaljnim secanjem na neki odredjeni dogadjaj i videcete da ne ide.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam uzasno pamcenje,tako da u detinjstvo necu zalaziti. U principu sam imao ok detinjstvo i lepo sam se provodio sa drugarima iz zgrade. (to znam jer mama cesto ponavlja kako smo ceo dan nekada bili napolju i svi smo se lepo igrali,a sada se jedni drugima jedva javimo i da je njoj jako zao zbog toga)

 

Lepe slike....Recimo, prvi poljubac...Prvi odlazak na more sa drustvom... Trudnoca moje sestre icon_smile.gificon_smile.gif i rodjenje malog Alekse.Moj osamnesti rodjendan i ta neka suluda energija koja je bila medju nama.Upoznavanje sa Marinom i sve sto je kasnije usledilo... icon_redface.gif priprema za zajednicko putovanje...

 

 

ruzne slike se trudim da zaboravim....

Edited by veseli pivopija

Share this post


Link to post
Share on other sites

ph34r.gif Hm...

Premnogo je i lepih i ruznih stvari koje pamtim.O ruznim se trudim da ne pricam,a od lepih,cini mi se da je najlepsa ova koju trenutno gledam...

On spava,grli jastuk i u snu se detinjasto duri jer je prazan...

 

 

 

icon_redface.gif Pih,mnogo sam romanticna od jutros...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koje prizore cete pamtiti kao neizbrisivi utisak celog zivota? Nesto sto se desilo vama ili nome ko vam znaci, veselo i lepo, ili traumaticno i jezivo.Udrite.

A sto ti pises crvenim slovima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Davljenje na moru kada sam imala 7 godina. Roditelji su me na trenutak izgubili iz vida i neka deca su me nagovarala da plivam sve dublje a jos uvek nisam umela to da radim.

 

Saznanje da devojka sa kojom sam bila neradvojna od 1. do 4. razreda osnovne vise nije medju zivima.

 

Tu su i neke stvari u porodici...

 

Ha, ha, cinjenica da sam bila u bolnici na infuziji za vreme koncerta Metallice, koju slusam od 10-e godine. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ha, ha, cinjenica da sam bila u bolnici na infuziji za vreme koncerta Metallice, koju slusam od 10-e godine. icon_smile.gif

Чињеница да сам био толико пијан током концерта Металике да се скоро ничега не сећам, а слушао сам је од 1990-те. Поред тога, чињеница да је то једини концерт током кога сам био пијан као стока, углавном попијем пиво, два, три...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Većina loših (i dobrih) slika je previše lična za iznošenje na forumu... mada ovo nije previšelično:

 

Najgora slika: kečap na mojim starim kožnim pantalonama

 

Najbolja slika: nove kožne pantalone, iskrojene po mojim merama

 

233.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Е, немојте да се љутите али то: "Превише је лично за форум" је тако смешно ...

Дођете на тему и напишете: "Превише је лично за форум" ...

Мислим - или реците нешто или немојте а не ово што сам навео.

Шта значи "лично"?

Ако ја кажем: немам представу колико пута сам се избезумио од алкохола - шта то Вама значи?

Да ли је то лично?

Или: није кита хтела да се дигне кад сам хтео да се јебем са Маријом ...

Да ли је то лично?

И ко сам ја, за Вас?

Ко је Марија?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Većina loših (i dobrih) slika je previše lična za iznošenje na forumu... mada ovo nije previšelično:

 

Najgora slika: kečap na mojim starim kožnim pantalonama

 

Najbolja slika: nove kožne pantalone, iskrojene po mojim merama

 

233.gif

hm... sto god IKADA da sam prosula po koznoj suknji i koznim pantalonama - nisam imala problema da ocistim... sve je crno... icon_wink.gifbiggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto rekla sam... šta je problem?

 

Najgora slika u mom životu odvila se u 4 oka... najbolja takođe... zašto bih imala želju da delim to bilo sa kim?

 

Smešno mi je, i pomalo žalosno da ljudi imaju potrebu da dele ovakve stvari sa nekim koga ne poznaju, mislim na smrt, ljubav, seks... kroz postove opisuju svoju tragičnu životnu priču... ma svejedno, kome se šta sviđa, ko šta voli! Ako neko ima potrebu da sve sitnice o sebi posluži na tacni hrpi nepoznatih ljudi, i to je u redu, što ne znači da uspevam da to razumem.

 

A meni su dve navedene slike i dalje urezane u sećanju, iako je bilo davno. Što znači da jesu večne icon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

hm... sto god IKADA da sam prosula po koznoj suknji i koznim pantalonama - nisam imala problema da ocistim... sve je crno...  icon_wink.gif  biggrin.gif

Ma naravno da nije bio problem očistiti, ali ja sam svejedno bila na ivici suza i vriske icon_smile.gif dete icon_smile.gif

 

Sa tvrde kože sam sve uspevala da skinem... ali recimo na jakni od meke kože je ostala (slabo vidljiva) kružna fleka...

 

OFFTOPIC

 

 

EDIT:

a jel se ti jebes i zasto ne?

Da li je to tvoj problem?

Edited by Valkyrie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma naravno da nije bio problem očistiti, ali ja sam svejedno bila na ivici suza i vriske icon_smile.gif dete icon_smile.gif

 

Sa tvrde kože sam sve uspevala da skinem... ali recimo na jakni od meke kože je ostala (slabo vidljiva) kružna fleka...

 

OFFTOPIC

 

 

naravno... ni meni nije bilo prijatno... ali nekako sam uspela da skinem fleku...

 

 

i btw. apsolutno imam isto misljenje kao i ti po pitanju iznosenja privatnog zivota javno...

 

moj privatan zivot, moja razmisljanja, moje zelje - je ISKLJUCIVO moja LICNA stvar...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...