Jump to content

Vaš najveći blam


Wise Owl

Recommended Posts

HAHAHAH kako sam se ja ismejao na ovih 14 strana, brooka!

 

Nego, ja nekih svojih blamova i nemam... Mislim, ima tu nekih problema sa erekcijom i boksericama al se to da srediti pre nego shto se primeti biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj sto sam se opsetila opasnog blamaaaaa jednog mog rodjaka...

 

Slika nece biti kompletna, ako ga malo ne opisem - covek je visok oko 2m, cvidze, plav, intelektualni tip, pijanista, peva bas, ser - kenj - sav je u tom fazonu... I zaljubi se moj Sale opasno u neku ribu i premislja se jedno po' godine kako da joj pridje i smogne snage da je pozove u pozoriste. Ona prihvati - sreci nigde kraja...

Elem, zauzmu oni mesta i u sred predstave, Sale pokusa onako krakat da prekrsti noge i krne, te pr'ne ko stoka icon_smile.gif

Mozda bi to i proslo nekako da posle 5' nisu zaculi glas par redova dalje - "Prdis, a, prdis no.gif Dosao si ovde u pozoriste da prdis..." icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Devojka mu se nikada vise nije javila... icon_sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj sto sam se opsetila opasnog blamaaaaa jednog mog rodjaka...

 

Slika nece biti kompletna, ako ga malo ne opisem - covek je visok oko 2m, cvidze, plav, intelektualni tip, pijanista, peva bas, ser - kenj - sav je u tom fazonu... I zaljubi se moj Sale opasno u neku ribu i premislja se jedno po' godine kako da joj pridje i smogne snage da je pozove u pozoriste. Ona prihvati - sreci nigde kraja...

Elem, zauzmu oni mesta i u sred predstave, Sale pokusa onako krakat da prekrsti noge i krne, te pr'ne ko stoka  icon_smile.gif

Mozda bi to i proslo nekako da posle 5' nisu zaculi glas par redova dalje - "Prdis, a, prdis  no.gif Dosao si ovde u pozoriste da prdis..."  icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif

 

Devojka mu se nikada vise nije javila... icon_sad.gif

aaa umirem laugh.gificon_smile.giflaugh.gif

 

user posted image

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svakak'a sranja mogu da se dese na bilijaru mhihi.gif

 

Jednom sam u zanosu igre napravila egzibiciju sa isturanjem pozadine icon_redface.gif , a neki tip pitao mog, u to vreme aktuelnog - "Cini mi se da je poznajes - mozes da nam sredis upoznavanje" icon_cool.gif

Umalo nisu radili i stap i kugle u svrhu razbijanja radoupoznavaoceve glave icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

blah... mislim da mi se ubedljivo najveci blam desio sad skoro na letovanju... naime, decko koji mi se jako svideo mi je dodirnuo tatoo na ramenu (koji je u stvari bio nalepnica i to slabijeg kvaliteta) i posto mu je ostalo malo crnog po prstima, poceo je da se iznenada smeje... i tako... icon_redface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaa!

Suoer blamcina ima ovde, mada jos nisam stigao sve da iscitam..

 

NEGO!

Pazite ovaj (taze, od pre neki dan) :

 

Odem ja do poste da posaljem neki projekat za Brisel i sluzbenica me pita :"Izvinite, a koja je to drzava" (a videla je samo jednu stranu koverte icon_smile.gif )

i ja odvalim "Ma, Svedska".

I zena napisa u onim protokolima! icon_mrgreen.gif I ja zapadnem u komu..

Kad sam se posteno isplakao od smeha (a njoj tek nista nije jasno) reko` "Izvinite, salio sam se.. Nije Svedska!" i opet koma!

Zena se naljuti, pobeze sa saltera u fazonu "PAUZAAAA!".

Broooka!

 

Najgore od svega sto vise NISTA ne mogu niti da podignem, niti da posaljem u toj posti vec svaki dan moram da saljem administrativne radnike!

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovako ..stojim ja sa deckom pri kupovini razglednica na Zlatiboru i tako posmatram ti ja zivopisnu sneznu razglednicu i kazem mu koliko je lepa,on vadi neku sa nocni prizorom na sta cu ja"e ta je lepsa,mnogo lepsa od ove ,ova moze zimi da se salje, cekaj da vidimo koliko kosta ,uh tresu mi se ruke,nesto u poslednje vreme mi nivo secera nije u redu..ah evo 40 dinara kosta" i u tom trenutku pogledam u decka i imam sta da vidim pored mene uopste nije stajao on vec neki sasvim novi decko iz grupe sa kojom smo isli na izlet..I tako ja sam tom decku svasta napricala.. biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

blah... mislim da mi se ubedljivo najveci blam desio sad skoro na letovanju... naime, decko koji mi se jako svideo mi je dodirnuo tatoo na ramenu (koji je u stvari bio nalepnica i to slabijeg kvaliteta) i posto mu je ostalo malo crnog po prstima, poceo je da se iznenada smeje... i tako... icon_redface.gif

I sta je bilo dalje? jeste se smuvali? icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

blah... mislim da mi se ubedljivo najveci blam desio sad skoro na letovanju... naime, decko koji mi se jako svideo mi je dodirnuo tatoo na ramenu (koji je u stvari bio nalepnica i to slabijeg kvaliteta) i posto mu je ostalo malo crnog po prstima, poceo je da se iznenada smeje... i tako... icon_redface.gif

One iz zvake? icon_wink.gif

Old school... laugh.gif

 

Sta ti je to trebalo... mada, smatram da je to na prvom mestu simpaticno. icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovako ..stojim ja sa deckom pri kupovini razglednica na Zlatiboru i tako posmatram ti ja zivopisnu sneznu razglednicu i kazem mu koliko je lepa,on vadi neku sa nocni prizorom na sta cu ja"e ta je lepsa,mnogo lepsa od ove ,ova moze zimi da se salje, cekaj da vidimo koliko kosta ,uh tresu mi se ruke,nesto u poslednje vreme mi nivo secera nije u redu..ah evo 40 dinara kosta" i u tom trenutku pogledam u decka i imam sta da vidim pored mene uopste nije stajao on vec neki sasvim novi decko iz grupe sa kojom smo isli na izlet..I tako ja sam tom decku svasta napricala.. biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Sad sam se setila jedne epizode kad sam bila mala. Stajala sam sa caletom ispred izloga i pocela da ga vucem za rukav da mi nesto kupi... Kad ono- neki drugi cika stoji pored mene. laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

DesHavalo mi se par puta da se nazovimo

i ovaj slucHaj ''blamom'' mhihi.gif da okrenem cigaretu

na pogresHnu stranu i krenem da pripalim! icon_redface.gif

 

ps: Liebe pljugaretice moje! wub.gifwub.gifwub.gif

 

a i ovo edditovanje posta nakon

nacHinjene grijeske u kucanju,

i to vidim kao blam! mrred.gif

Edited by Hellenoranotos

Share this post


Link to post
Share on other sites

DesHavalo mi se par puta da se nazovimo

i ovaj slucHaj ''blamom'' mhihi.gif da okrenem cigaretu

na pogresHnu stranu i krenem da pripalim! icon_redface.gif

 

Desavalo se i meni...Vrlo zajebana situacija, pogotovo ako si u drustvu icon_redface.gificon_redface.gificon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma dajte ljudi - desavalo se SVIMA. To i nije neki blam.

 

E sad cu da napisem pravi blam!

Blejimo bivsi i ja kod mene kuci. Coveka priteralo u klonju, a moja keva unutra.

Stao on pred vrata WCa i ceka da moja keva izadje i sav se stisn'o.

A sad vr'. Izlazi keva i u prolazu ga ubode prstom u stomak (ne znam sta joj bi icon_confused.gif ), te mucenik pr'nu ko konj. icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Nije smeo pola godine da pogleda nikome u oci - da ne pricam sto smo mu masovno vadili dusu isti (a mozda i duzi) vremenski period. icon_twisted.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...